reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Ja się wzięłam za malowanie pokoju najstarszemu. Póki co zagruntowalam i czekam aż wyschnie.

Już nie mogę doczekac się kiedy bedziemy malowac swoj domek :D póki co, to wykonawca wkurza mnie jak diabli...
Bylam na wizycie, bąbel rosnie jak na drożdżach, ma juz 640g wiec jest jakies 2 tygodnie do przodu. Ja tez rosne jak na drożdżach i dostałam przykaz, ze mam pilnować się z jedzeniem... takze zjadlam lody po powrocie do domu :p
Oczywiście twarzy nie raczył pokazać, za ti nogi mial wyprostowane na maxa :p
Ciaza książkowa, mogę dalej szaleć :p
 
Witamy kolejną listopadową mamusię 😊

Zapraszamy 😊 wiecie już czy będzie syn czy córka? Jak sie czujesz?
Córka :-) Samopoczucie różnie. Mam cukrzyce ciążową i komponowanie diety to dla mnie katorga. Czytałam, że niektóre z Was też miały średnie wyniki po pappa. U mnie 1:887. Była panika, ale już się godzę z tym że i tak nic nie poradzę.
Czy któraś z Was ma cukrzycę?
 
Córka :-) Samopoczucie różnie. Mam cukrzyce ciążową i komponowanie diety to dla mnie katorga. Czytałam, że niektóre z Was też miały średnie wyniki po pappa. U mnie 1:887. Była panika, ale już się godzę z tym że i tak nic nie poradzę.
Czy któraś z Was ma cukrzycę?
Cześć, ja na diecie cukrzycowej, nie mam jeszcze insuliny i mam nadzieje, że nie będę miała. Ile utyłaś do tej pory? Bo przy diecie to róznie jest, niektórzy w ogóle nie przybierają.
 
Już nie mogę doczekac się kiedy bedziemy malowac swoj domek :D póki co, to wykonawca wkurza mnie jak diabli...
Bylam na wizycie, bąbel rosnie jak na drożdżach, ma juz 640g wiec jest jakies 2 tygodnie do przodu. Ja tez rosne jak na drożdżach i dostałam przykaz, ze mam pilnować się z jedzeniem... takze zjadlam lody po powrocie do domu :p
Oczywiście twarzy nie raczył pokazać, za ti nogi mial wyprostowane na maxa :p
Ciaza książkowa, mogę dalej szaleć :p
A nie masz przypadkiem cukrzycy? Wtedy ponoć rośnie za szybko wtedy.
 
Bielsko-Biała, program jest dla całego województwa Sląskiego. Nie wiem,może w innych też jest
Bielsko-Biała, program jest dla całego województwa Sląskiego. Nie wiem,może w innych też jest
Czesc Gohya. Planujesz poród w Bielsku?
Na kiedy masz termin? Zastanawiam suę czy lepiej wybrać wojewódzki czy na wyspiańskiego
 
Ot proszę ciocie , fakasa !
 

Załączniki

  • 938A9B40-3BCF-4E1E-BAAA-8219DCA78578.jpeg
    938A9B40-3BCF-4E1E-BAAA-8219DCA78578.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 77
Czesc Gohya. Planujesz poród w Bielsku?
Na kiedy masz termin? Zastanawiam suę czy lepiej wybrać wojewódzki czy na wyspiańskiego
Termin wg om 27, według I prenatarnego na 24. Szczerze Wojewódzki mnie przeraża. Znieczulenia tam nie dają, moja szwagierka rozmawiała wczoraj z położną na ten temat. Nie wiem jak na Wyspiańskiego. Ogólnie skłaniam się do Wyspiańskiego jednak, bardziej kameralny i ponoć bardziej po ludzku. Nie wiem jak z położną, czy opłacać swoją czy raczej to olać. Będziesz mieć swoją położną? W niedziele byłam na IP na Wyspiańskiego z powodu bólów i ogólnie wrażenie bardzo dobre, położna i pielęgniarka bardzo miłe, lekarz przyjął mnie od razu. Jeśli jednak okaże się, że poród przedwczesny, to zostaje nam do wyboru i tak Wojewódzki, bo oni mają 3 stopień. Będę pewnie dzwonić tam koło 25 tyg i dowiadywać się co i jak.
 
reklama
Cześć, ja na diecie cukrzycowej, nie mam jeszcze insuliny i mam nadzieje, że nie będę miała. Ile utyłaś do tej pory? Bo przy diecie to róznie jest, niektórzy w ogóle nie przybierają.
Waga to jedyny plus. Miałam dobrą wagę wyjściową i nie muszę ograniczać kalorii. W poradni powiedzieli mi że mogę przytyć do 18 kg...tylko jak to zrobić na tej durnej diecie, gdzie swobodnie można jeść tylko warzywa ( których niecierpię)... Na razie +2kg. A Ty jak sobie radzisz z cukrzycą? Gdzue chodzisz do poradni diab?
 
Do góry