reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
No właśnie z tym tyciem to też średnio na samym poczatku szybko 6kg przytylam A od mają waga stoi w miejscu niby dziecko przybiera na wadze ale słabo ufam swojemu lekarzowi niestety ...prenatalne mam nadzieję wszytko wyjaśnia.. super że wasze maluchy daja znać o sobie to jest coś pięknego czuć ruchy malucha w brzuszku 😊mdłości również co jakiś czas wracaja A jak uwielbiałam czekoladę tak teraz patrzeć na nia nie mogę czasem coś słodkiego zjem ale bez porównania z przed ciąży czy moich poprzednich ciąż myślałam że może źle znoszę ciążę bo to dziewczynka A mam 3 synów ale okazało się że jednak też syn z tad tak mnie niepokoi wszystko bo nigdy tak zle się nie czułam
 
No właśnie z tym tyciem to też średnio na samym poczatku szybko 6kg przytylam A od mają waga stoi w miejscu niby dziecko przybiera na wadze ale słabo ufam swojemu lekarzowi niestety ...prenatalne mam nadzieję wszytko wyjaśnia.. super że wasze maluchy daja znać o sobie to jest coś pięknego czuć ruchy malucha w brzuszku 😊mdłości również co jakiś czas wracaja A jak uwielbiałam czekoladę tak teraz patrzeć na nia nie mogę czasem coś słodkiego zjem ale bez porównania z przed ciąży czy moich poprzednich ciąż myślałam że może źle znoszę ciążę bo to dziewczynka A mam 3 synów ale okazało się że jednak też syn z tad tak mnie niepokoi wszystko bo nigdy tak zle się nie czułam
U mnie też 4 ciaza i zdecydowanie najgorsza 🙄
 
U mnie nawrót mdlości spowodowała bardzo duza dawka żelaza, gin kazał zmniejszyc i jest odrazu lepiej :)
Kurde, nie wiem co z tym moimi cukrami, mam glukometr w domu i dzisiaj ogarnełam jak go używać i wyszło, ze na czczo mam cukier 70... wiec niski a tyje trochę za dużo.
Mam nadzieje, ze krzywa coś wyjaśni.

Mój wczoraj tak buszowal, ze nie mogla zasnąć... melduje się w 24 tc :)
 
20200709_121257.jpg

Pierwsze kupione przez tatusia 😁 ``Nie ważne jakie ale liczy się napis`` jego słowa 🤣🤣
To nasze pierwsze maleństwo i po prostu oszalał i już nie może doczekać się kiedy będzie z nami malutka 😊😃
 
U mnie nawrót mdlości spowodowała bardzo duza dawka żelaza, gin kazał zmniejszyc i jest odrazu lepiej :)
Kurde, nie wiem co z tym moimi cukrami, mam glukometr w domu i dzisiaj ogarnełam jak go używać i wyszło, ze na czczo mam cukier 70... wiec niski a tyje trochę za dużo.
Mam nadzieje, ze krzywa coś wyjaśni.

Mój wczoraj tak buszowal, ze nie mogla zasnąć... melduje się w 24 tc :)
Sprawdź sobie cukier godzine po posiłku. Powinien być niższy niż 140.
 
reklama
Do góry