reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

A ja polecam do suchej skory kosmetyki z pharmaceris A - uzywam zelu i kilku kremow i moj problem z sucha skora twarzy bardzo sie zmniejszyl :)
 
reklama
Jak wczoraj pisałam - nic mi nie wychodzi w ciąży 😠😠😏
Mąż zazyczyl sobie torta z kremem i brzoskwiniami więc się dzisiaj wzięłam do roboty.
Wkładając biszkopt do piekarnika przypomniało mi się (na szczęście) że nie dałam jeszcze mąki przecież (!) 😅 i ze bym upiekła same ubite białka z żółtkami i cukrem 😅😅😅😅 jakoś tam ją domieszalam. Upieklo się ale wyszła bardziej babka niż biszkopt 😒
Krem na szczęście wyszedł jeszcze w miarę, ale gdy poszłam do spiżarni po brzoskwinie (sprawdzalam wcześniej czy na pewno mamy brzoskwinie) okazało się, że to co wzięłam za puszkę z brzoskwiniami to puszka z ananasem 😒😒
Gdy już konczylam nakładać te warstwy to przyszedł mąż z komentarzem "to tort czy placek?". 😒😒 x pierdylion
Także mamy na dzisiaj tortoplacek z ananasem 😂😂😂😂😂
 
Kupiłam takie serum, zobaczymy 😄
 

Załączniki

  • IMG_0446.jpg
    IMG_0446.jpg
    67,1 KB · Wyświetleń: 55
Dzień dobry :)

@Olma88 moj 2.5 latek Układa puzzle, wiec próbujcie. Moze nie 1000 elementów ale do 40 dajemy radę. Motywy trochę dziecięcego, ale zawsze cos :)

Miłej niedzieli :) Właśnie kończymy szykowac obiad. U nas dziś klasyka polskiej kuchni - ziemniaki, surówki(mizerią, marchewka z jabłkiem i kapusta czerwona) mielone i kotlety z piersi kurczaka. Mnie hest wszystko jedno bo mi i tak nie dobrze😂
Pracuje w przedszkolu z maluchami i jeden chłopiec w wieku 2,8 lat, jeszcze przed 3 rokiem życia, układał puzzle pożyczone od starszakow, ze 100 elementów. Nie wspomnę już o tym, że już poprawnie trzyma kredke i jak rysuje! Ale takie aktywności dziecko po prostu musi lubić.
@sandyy ty chyba też tak miałaś za młodu 😁

My dziś szczęściarze mamy obiad od teściów, więc pozostaje odpoczynek cały dzień.
 
Hej Laski. Nie było mnie trochę bo wczoraj rano musiałam być szoferem i tak wyszło zw wróciłam dopiero koło 18.00 i słuchajcie, taki ból ledzwi, który promieniuje do kości ogonowej nigdy takiego nie miałam. Ledwo chodzę, ledwo siedzę masakra. Miała tak któras? Co robić?
 
Hej hej :) Ja wczoraj wieczorem znowu mega mdłości i wymioty, za to ranki są wybawieniem. Mówi to typowa sowa - odkąd jestem w ciąży, wstaję 2 godz wcześniej niż zazwyczaj, wieczorami padam. Śmiesznie jest :p Włosy nadal mi się mega przetłuszczają w ciąży, też któraś tak ma/miała? Mam nadzieję, że od 2 trymestru wróci mi to do normy...

Mi też się tak mega przetluszczaja, na następny dzień to jakbym z 5 dni nie myla. Dobrze, że chociaż przestały już tak wypadac. No i twarz też tłusta zaraz po umyciu 🙄
 
Witam w niedziele, to zdecydowanie nie jest mój dzień, mdłości, straszny ból głowy, leżę i jestem taka rozleniwiona i nie do życia... trzyma mnie przy życiu tylko to ze wieczorem mogę jeść a mam dziś w planach dobra kolacje i mam zamiar najeść się 😂
 
Jak wczoraj pisałam - nic mi nie wychodzi w ciąży 😠😠😏
Mąż zazyczyl sobie torta z kremem i brzoskwiniami więc się dzisiaj wzięłam do roboty.
Wkładając biszkopt do piekarnika przypomniało mi się (na szczęście) że nie dałam jeszcze mąki przecież (!) 😅 i ze bym upiekła same ubite białka z żółtkami i cukrem 😅😅😅😅 jakoś tam ją domieszalam. Upieklo się ale wyszła bardziej babka niż biszkopt 😒
Krem na szczęście wyszedł jeszcze w miarę, ale gdy poszłam do spiżarni po brzoskwinie (sprawdzalam wcześniej czy na pewno mamy brzoskwinie) okazało się, że to co wzięłam za puszkę z brzoskwiniami to puszka z ananasem 😒😒
Gdy już konczylam nakładać te warstwy to przyszedł mąż z komentarzem "to tort czy placek?". 😒😒 x pierdylion
Także mamy na dzisiaj tortoplacek z ananasem 😂😂😂😂😂
Na pewno bardzo smaczny :)
 
reklama
Do góry