reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Jakiś czas temu zamówiłam 2 pudełka puzzli 1000, jedne rozbebeszylam,poltora tygodnia leżały w salonie na podłodze bo jakiś ciężki motyw i nie szło w ogóle, później przeniosłam do pokoju gościnnego i tam leżą porzucone na podłodze. Jakoś nie mam cierpliwości, a kiedyś za małolata puzzle to był pikuś i jaka frajda.
 
Witam się w niedzielę [emoji846] wczoraj nie miałam czasu żeby tutaj zajrzeć i tyle stron do nadrobienia [emoji33] wczoraj było aktywnie dużo pracy w ogrodzie, mój Mati miał wczoraj 30 urodziny więc był tort i grill. Nie chcę zapeszać ale to już chyba 5 dzień bez mdłości życie staje się piękniejsze haha
 
Gdzie ukladacie tez puzzle??
Mam taką matę
Do 3000 puzzli, ale jednej firmy mieści też 4000
Teraz na te 6000 znalazłam wydaje mi się identyczny cienki filc i zamówiłam wymiar pasujący po 6000elementow [emoji849][emoji23]
 
Dzień dobry :)

@Olma88 moj 2.5 latek Układa puzzle, wiec próbujcie. Moze nie 1000 elementów ale do 40 dajemy radę. Motywy trochę dziecięcego, ale zawsze cos :)

Miłej niedzieli :) Właśnie kończymy szykowac obiad. U nas dziś klasyka polskiej kuchni - ziemniaki, surówki(mizerią, marchewka z jabłkiem i kapusta czerwona) mielone i kotlety z piersi kurczaka. Mnie hest wszystko jedno bo mi i tak nie dobrze😂
 
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Ale super że masz jakieś hobby, podziwiam, trzeba mieć dużą cierpliwość i dobrą koordynację wzrokowa. Rodzinka pomaga czy wolisz sama?
Nikt nie chce ze mną ukladac [emoji23]
Mój mąż ma rekord z dzieciństwa 500 kawałków i nie znosi puzzli [emoji23]
A kocur podchodzi i łape wkłada pod mate i rozwala mi puzzle [emoji2356][emoji2356][emoji23]
 
Cześć dziewczyny. Wy do późna widzę nie śpicie a ja padam, ale rano wcześnie się budzę. Puzzle uwielbiam ale nie mam czasu. Jak pracowałam przy opiece za granicą to 3500 układałam w 2 tyg. Fajny był czas tylko dla siebie. Miłego dnia.
Ja wieczorami i nocami ukladam [emoji2356]
Każde l4 tej zimy z młodym spędziłam wieczorem na puzzlach[emoji23] bo fakt pracując, mając małe dziecko nie mogłam znaleźć czasu i teraz też chyba trochę na zapas chce poukładać, no bo jak się urodzi drugie to znów pass
 
Dzień dobry :)

@Olma88 moj 2.5 latek Układa puzzle, wiec próbujcie. Moze nie 1000 elementów ale do 40 dajemy radę. Motywy trochę dziecięcego, ale zawsze cos :)

Miłej niedzieli :) Właśnie kończymy szykowac obiad. U nas dziś klasyka polskiej kuchni - ziemniaki, surówki(mizerią, marchewka z jabłkiem i kapusta czerwona) mielone i kotlety z piersi kurczaka. Mnie hest wszystko jedno bo mi i tak nie dobrze[emoji23]
Mój prawie 3latek nie chce układać, na 15 elementowe mówi, że za trudne[emoji23]

Ja właśnie nie mam pojęcia co z dzisiejszym obiadem zrobic [emoji849]
 
reklama
No wiedziałam że gdzieś na homebooku to widziałam... Musicie sobie dziewczyny zamówić na urodziny taki 😄😄 już się te puzzle nie będą walać 😉
 

Załączniki

  • Screenshot_2020-04-19-11-48-10.png
    Screenshot_2020-04-19-11-48-10.png
    529,3 KB · Wyświetleń: 74
Do góry