reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

No wygląda naprawdę źle, ale w smaku dobry [emoji23][emoji23]
Ależ się uśmiałam z Twoich wypieków dzisiejszych [emoji1787]Nie martw się, liczą się chęci [emoji12] Ja też zaraz zabieram się do sernika bo ser leży w lodówce od 3 tygodni i zaraz straci termin ważności bo nie mogę się zebrać żeby zrobić [emoji85]
Dzis popracowałam trochę bo kilka godzin spędziłam na balkonie przesadzając kwiatki i siejąc zioła. Już się nie mogę doczekać cieplejszych dni [emoji4]
 
reklama
To trzymajcie za mnie kciuki, bo mój mąż ma urodziny we wtorek i będę pierwszy raz robiła tort [emoji16][emoji16][emoji16]
Mój tz ma w czwartek ale zrobię na sobote torta , zeby ktoś mógł przyjść odwiedzić i zjeść :) oczywiście pojedynczo , zeby nie tworzyć tłumów [emoji3]
Ale ja juz nie raz robiłam torty, wiec jakoś moze mi wyjdzie [emoji4]
 
Masz doświadczenie to na pewno Ci wyjdzie [emoji16] jaki tort planujesz zrobić? Ja znalazłam przepis na czekoladowy z truskawkami [emoji39][emoji39] Chyba trochę pod siebie wybierałam [emoji1787] A ile Twój Tz kończy lat? Moj 37 [emoji50][emoji3060] ale nie widać po nim [emoji12]
Mój tz ma w czwartek ale zrobię na sobote torta , zeby ktoś mógł przyjść odwiedzić i zjeść :) oczywiście pojedynczo , zeby nie tworzyć tłumów [emoji3]
Ale ja juz nie raz robiłam torty, wiec jakoś moze mi wyjdzie [emoji4]
 
Masz doświadczenie to na pewno Ci wyjdzie [emoji16] jaki tort planujesz zrobić? Ja znalazłam przepis na czekoladowy z truskawkami [emoji39][emoji39] Chyba trochę pod siebie wybierałam [emoji1787] A ile Twój Tz kończy lat? Moj 37 [emoji50][emoji3060] ale nie widać po nim [emoji12]
Ja mam w planie przełożyć dzemem porzeczkowym, druga warstwa bita śmietana z galaretka owocowa jakiś smak wybiorę i na wierzchu bita śmietana , na bitej śmietanie jest pyszny i fajnie przełamać kwaśnym dżemem [emoji4]
Robiłam kiedyś czekoladowy na bitej śmietanie ale śmietana była chłodna a czekolada lekko ciepła i sie zrobił zamiast krem czekoladowy gładki to taki w kropeczki wyglądał jakby były kawałki czekolady hehe ale dobry był [emoji39]
Mój kończy okrągłą 30 wiec chce jakiś fajny zrobic , zeby miał pamiątkę [emoji4]
Ale czekoladowo - truskawkowy pysznie brzmi [emoji3][emoji39]
 
Hej dziewczyny 😉
Chyba od piątku próbowałam Was nadrobić i nie dawalam rady. Dopiero teraz się udało 😉

Wszystkim gratuluje z udanych wizyt, cieszę się razem z Wami 😘

Solenizantkom najlepsze życzenia, troche spóźnione , ale bardzo szczere 😉

U nas weekend minął szybko, byla piękna pogoda i z synkiem pojechałam do domku na wieś, całe dnie spędzaliśmy na dworze 😍 dopiero co wróciliśmy do domu i zaczął mnie brzuch boleć bardzo nisko, niżej niż blizna od cc:/ taki jakby Skórcz, ale całkiem inny niż przy @. Nie wiem czy mam czego się bać??😢😢
Położyłam się jak nie przejdzie to wezmę nospe. A wizyta dopiero 05.05. I chyba mi sie zaczęła udzielać panika czy wszystko ok...😉
Witaminy biorę mama dha pregna plus. Ocenę maja 4.5.
I kiedyś kobiety faktycznie w ciąży tak o siebie nie dbaly jak my teraz. Tylko kiedyś byla inna mentalność. A po drugie najważniejsze coraz więcej osób ma problem z zajściem w ciążę. Sporo osób stara się o dz idzie latami wiec jak jest już w ciąży to to już dba o siebie bardzo. Poronienia zawsze były, ale osób bezdzietnych o wiele mniej....
Ja uważam ze ciąża to tylko 9 miesięcy i trzeba zwolnić, dbać o siebie i przestrzegać pewnych zasad. Często sie mówi ze tam ktoś cala ciążę palił i dziecko zdrowe... Nie jest tak do końca. Dzieci później maja problem z koncentracja nauka. Często z niska masa urodzeniowa. Nie mowie juz o innych uzywkach. Te 9 miesięcy powinniśmy się całkowicie poświęcić żeby dziecko miało większe szanse urodzić się zdrowe 😉 a to dzieciątko będzie całym naszym światem.
 
Oooo no to Twój tort rzeczywiście będzie na bogato [emoji16][emoji16] Ja wymyśliłam, że jutro zrobię biszkopt, a we wtorek rano skończę tak, żeby po 15 jak mąż wróci z pracy był już gotowy i schłodzony [emoji6] Mam nadzieję, że się uda, najwyżej będę do Ciebie pisać [emoji16][emoji4] A właśnie wymyśliłam, że w ramach obiadu zamówię pizze [emoji23] Chyba mąż się ucieszy[emoji16] Ja na pewno, już przeglądam menu i odliczam dni do wtorku hahhh [emoji23][emoji1787]
Ja mam w planie przełożyć dzemem porzeczkowym, druga warstwa bita śmietana z galaretka owocowa jakiś smak wybiorę i na wierzchu bita śmietana , na bitej śmietanie jest pyszny i fajnie przełamać kwaśnym dżemem [emoji4]
Robiłam kiedyś czekoladowy na bitej śmietanie ale śmietana była chłodna a czekolada lekko ciepła i sie zrobił zamiast krem czekoladowy gładki to taki w kropeczki wyglądał jakby były kawałki czekolady hehe ale dobry był [emoji39]
Mój kończy okrągłą 30 wiec chce jakiś fajny zrobic , zeby miał pamiątkę [emoji4]
Ale czekoladowo - truskawkowy pysznie brzmi [emoji3][emoji39]
 
Oooo no to Twój tort rzeczywiście będzie na bogato [emoji16][emoji16] Ja wymyśliłam, że jutro zrobię biszkopt, a we wtorek rano skończę tak, żeby po 15 jak mąż wróci z pracy był już gotowy i schłodzony [emoji6] Mam nadzieję, że się uda, najwyżej będę do Ciebie pisać [emoji16][emoji4] A właśnie wymyśliłam, że w ramach obiadu zamówię pizze [emoji23] Chyba mąż się ucieszy[emoji16] Ja na pewno, już przeglądam menu i odliczam dni do wtorku hahhh [emoji23][emoji1787]
Tak , biszkopt dobrze jest zrobić dzien przed przekładaniem bo sie lepiej kroi i zeby był kilka h w lodówce tort przed jedzeniem [emoji4] super pomysł z niespodzianką i pizza , mój tez uwielbia pizze i chciał dziś zamawiać ale ja jak pomyślę o pizzy to [emoji1785] chociaż nie mam mdłości ani nic ale jakoś tak pracowałam przy pizzy i teraz jak o niej myślę to mnie trzęsie [emoji51] wiec namówiłam go na kebsa, lepiej mi wchodzi [emoji16] może i ja mu zrobię domowa pizze na urodzinki [emoji848][emoji848]

Jak bd potrzebowac rady to pisz smialo, moze cos doradze [emoji8]
 
My z kolei tak średnio jeśli chodzi o kebab, tzn ja bym zjadła, ale mój mąż na pewno nie [emoji12] Ja mam na pizzę straszną ochotę więc to dobra okazja żeby zamówić [emoji16][emoji12]
U mnie właśnie zaczęły się wieczorne mdłości, z zegarkiem w ręku o 19 [emoji2356] Zazdroszczę Ci, że nie masz [emoji4]
Dziękuję, w razie czego będę Cię atakować [emoji16][emoji8]
Tak , biszkopt dobrze jest zrobić dzien przed przekładaniem bo sie lepiej kroi i zeby był kilka h w lodówce tort przed jedzeniem [emoji4] super pomysł z niespodzianką i pizza , mój tez uwielbia pizze i chciał dziś zamawiać ale ja jak pomyślę o pizzy to [emoji1785] chociaż nie mam mdłości ani nic ale jakoś tak pracowałam przy pizzy i teraz jak o niej myślę to mnie trzęsie [emoji51] wiec namówiłam go na kebsa, lepiej mi wchodzi [emoji16] może i ja mu zrobię domowa pizze na urodzinki [emoji848][emoji848]

Jak bd potrzebowac rady to pisz smialo, moze cos doradze [emoji8]
 
reklama
My z kolei tak średnio jeśli chodzi o kebab, tzn ja bym zjadła, ale mój mąż na pewno nie [emoji12] Ja mam na pizzę straszną ochotę więc to dobra okazja żeby zamówić [emoji16][emoji12]
U mnie właśnie zaczęły się wieczorne mdłości, z zegarkiem w ręku o 19 [emoji2356] Zazdroszczę Ci, że nie masz [emoji4]
Dziękuję, w razie czego będę Cię atakować [emoji16][emoji8]
To myślisz bardziej o sobie , zeby skorzystać hehe no ja tez namówiłam na kebsy z myślą o sobie bo pizza mi nie bardzo [emoji1785] [emoji23]
Uuu wspolczuje mdłości [emoji37][emoji37]

Wal jak w dym [emoji8]
 
Do góry