reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Tak mi ten lekarz napisał , ze to nie pełnowartościowe badanie jest i samo USG nie powie mi jakie wady moze mieć dziecko , ze z testem pappa jest pełnym badaniem i ze samo USG nic mi nie da i on nie widzi sensu , ale jest taka możliwość, zeby tak zrobić . Wiec ja już sama nie wiem [emoji1745]
Dziwne podejście moim zdaniem. To właśnie usg daje pełen obraz, sprawdzają podstawowe parametry, których brak lub występowanie może świadczyć o występowaniu wad. Badanie z krwi to statystyka tylko... Ja robię jedno i drugie bo mam w pakiecie, ale jeśli bym miała wybierać to robiłabym tylko usg.
 
reklama
W ogóle dzisiaj mąż się najadł wstydu przeze mnie 😂😂 ja mam cały czas te mdłości. Byliśmy dzisiaj na spacerku, dość dużo ludzi było na ulicy no i mi się załączyły... A ja jak mam te odruchy wymiotne to robię jeszcze takie głośne UUUŁŁEEEEE. No kilka razy się ludzie dziwnie patrzyli 😂😂😂😂
 
Te z je miałam toxo czy na coś oprócz rękawiczek dla surowego mięsa i wyparzania trzrba jakoś szczególnie zwracać uwagę?
Wszystkie owoce i warzywa myć dokładnie [emoji846] no i jak ktoś ma koty to myć ręce po każdej zabawie z kotem i kuwetę w rękawiczkach sprzątać i myć ręce po tym też.. Bo to w sikach kota jest ta bakteria i w mięsie surowym..
 
Mi wyszły nieliczne bakterie w moczu i fosforany i zastanawiam się czy dlatego że źle pobrałam czy coś jest nie tak ale poczekam na wizytę nie będe się nakręcać
No najlepiej poczekać na wizytę bo same nic nie wymyślimy, ja mam ponad tysiąc ponad normę więc konkretnie mam tych bakterii, więc może być coś w moczu bo z wkładki to raczej takiej ilości bym nie miała [emoji848][emoji848]
 
A ja jak mam te odruchy wymiotne to robię jeszcze takie głośne UUUŁŁEEEEE. No kilka razy się ludzie dziwnie patrzyli 😂😂😂😂

hehe dobre :D Ja ostatnio swojego partnera prawie stratowałam lecąc do łazienki - w sekundę zrobiło mi się niedobrze (zazwyczaj jest mi niedobrze dłuższy czas) i w drugiej sekundzie tuliłam już kibelek. Sobie myślę, wróci człowiek do pracy, między ludzi, to może być niezły przypał...:p
 
reklama
Wszystkie owoce i warzywa myć dokładnie [emoji846] no i jak ktoś ma koty to myć ręce po każdej zabawie z kotem i kuwetę w rękawiczkach sprzątać i myć ręce po tym też.. Bo to w sikach kota jest ta bakteria i w mięsie surowym..
[/QUOTE
Aha dziki za odpowiedź, kota nie mam, na resztę i tak zwracam uwagę wyparzam warzywa owoce itd i oby udało się uniknąć tej toxo
 
Do góry