reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

W ogóle dzisiaj mąż się najadł wstydu przeze mnie [emoji23][emoji23] ja mam cały czas te mdłości. Byliśmy dzisiaj na spacerku, dość dużo ludzi było na ulicy no i mi się załączyły... A ja jak mam te odruchy wymiotne to robię jeszcze takie głośne UUUŁŁEEEEE. No kilka razy się ludzie dziwnie patrzyli [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
[emoji23][emoji23][emoji23]
Wybacz ale leje [emoji23]
 
reklama
Mnie też jeszcze wczoraj bolały a dziś już baaardzo leciutko. Wizytę mam na szczęście w ten piątek przed godz. 12 chociaż jutrzejszy dzień będzie się pewnie wlekł jak żółw :(
Nie martw się. Ja ból piersi czułam w okolicach 5-6 tyg później ustąpił i bolały tylko w nocy jak spałam na brzuchu teraz czasami coś mnie zakluje coś mrowi ale nie caly czas.
Myślę że to nie jest wyznacznik
 
Dziewczyny, wracając do prenatalnych - kiedy macie? :) Ja jeszcze 3 tygodnie..
Mam pytanie, może któraś się zna - USG przesiewowe + PAPPA wystarczy? Czy to badanie Nifty, o którym była chyba już mowa, to jest jakieś dodatkowe/lepsze/dokładniejsze? Co robić, drogie Brawo =)
Droga redakcjo,[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Ja w przyszłym tygodniu mam prenatalne.
Sanco czy nifty nie robię. Jeśli odpukać wyszlyby wysokie ryzyka to zdecyduje się prędzej na amniopunkcje. Tfu tfu oby nie było potrzeby
 
Taaak owoce każdego dnia obowiązkowo najlepsze są jabłka i brzoskwinie chociaż do tej pory jadłam tylko głównie banany no i czasem też jem kiwi mandarynki i gruszki
Wiem że sliwka nałęczowska jest ok dlatego tylko tą zajadam [emoji3]
Mąż dziwnie patrzy jak proszę o to słodkie bo powiedział że mam się teraz zdrowo odżywiać a nie ciągle słodkie ale mu powiedziałam nic nie poradzę skoro Twoje dziecko chce to muszę mu dać [emoji23]
No ja jestem wychowana na sliwce z dobrego miasta i nie mogę się do niej przekonać...
Co do męża to mój mi podtyka jeszcze, bo sam je na potege[emoji2356]
 
Dziewczyny a co uważacie o spaniu na brzuchu? Zaczelam niedawno 11 tc brzuszek jest trochę zarysowany i do tego bardziej twardy w odczuciu jak naciskam palcem... Czytam gdzieś w internetach że nie można spać na brzuchu w ciąży jeśli jest już widoczny brzuch. Chodzi o t, o że całe życie śpię tylko na brzuchu i bardzo ciężko jest mi się przestawić na spanie na boku lub na plecach, jak się przebudzam to oczywiście od razu się poprawiam na prawidłowa pozycje ale boję się że to moje przyzwyczajenia mogą być szkodliwe dla brzuszka i jego zawartości... Czy mam się czym martwić?
Ja słyszałam ze póki nam wygodnie na brzuchu to nie ma żadnego problemu, dzidzia w brzuszku jest bardzo chroniona :) pozniej z większym brzuchem już po prostu sie nie da.
 
Gdzie szkodzilo[emoji23]
Przecież to dzidzia potrzebuje[emoji23]
Nutelle w ostatnich dniach łyżka wyjadam...
A znasz śliwke w czekoladzie z dobrego miasta? Ona może mieć śladowe ilości glutenu, ale czasem grzesze [emoji87]
Lidlowe lody znam i lubię. Zresztą których lodow ja nie znam[emoji23][emoji23][emoji23]
A chce Ci się owoców?

Ja zawsze chipsy uwielbiałam, a teraz patrzeć na nie nie mogę...
O chipsów bym zjadła :)
 
Godzina 21.26 a ja sobie jem kurczaka z papryka przygotowanego na jutro 😀 ale miałam smaka
 

Załączniki

  • 33995C6E-078B-422A-9014-F1ACDAB16A5E.jpeg
    33995C6E-078B-422A-9014-F1ACDAB16A5E.jpeg
    179,6 KB · Wyświetleń: 55
Dziewczyny a co uważacie o spaniu na brzuchu? Zaczelam niedawno 11 tc brzuszek jest trochę zarysowany i do tego bardziej twardy w odczuciu jak naciskam palcem... Czytam gdzieś w internetach że nie można spać na brzuchu w ciąży jeśli jest już widoczny brzuch. Chodzi o t, o że całe życie śpię tylko na brzuchu i bardzo ciężko jest mi się przestawić na spanie na boku lub na plecach, jak się przebudzam to oczywiście od razu się poprawiam na prawidłowa pozycje ale boję się że to moje przyzwyczajenia mogą być szkodliwe dla brzuszka i jego zawartości... Czy mam się czym martwić?
Jak zacznie być większy to sam zacznie Ci przeszkadzać w spaniu na brzuchu i będzie Ci ciężko. Ja też lubię spać na brzuchu, ale już nie moge[emoji849] zresztą dziś uparłam moje leginsy i spodnie ciazowe z pierwszej ciazy[emoji849]
W styczniu się obkupilam w ciuchy w obawie, e zaraz będzie wirus i nam galerie zamkną i żadne z kupionych spodni (sztuk 3[emoji2356]) nie zapinaja mi się na brzuchu. Wczoraj na wizytę szłam z rozpietymi spodniami[emoji23]
 
reklama
Do góry