reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Dziwne podejście moim zdaniem. To właśnie usg daje pełen obraz, sprawdzają podstawowe parametry, których brak lub występowanie może świadczyć o występowaniu wad. Badanie z krwi to statystyka tylko... Ja robię jedno i drugie bo mam w pakiecie, ale jeśli bym miała wybierać to robiłabym tylko usg.
No właśnie koleżanka tez mówiła że to dziwne podejście dlatego ona nie robiła wcale bo naciągają na te Pappa, która jest tak jak mówisz tylko statystyka i prawdopodobienstwem... Więc sama nie wiem, zobaczę co jutro lekarka mi powie, podpytam ją o te prenatalne...
raz na jakiś czas dostockowują zapasy w drogeriach online ;)
Ooo to bd musiala gdzieś dokupić [emoji16]
 
reklama
No toxo jest w odchodach kota , ale tak naprawdę te koty są bardzo demonizowane. Jak się kuwet sprząta to w rękawiczkach i tyle. Przepraszam nie chce mi się szukać, ale więcej zleego robi surowe mięso. Nie miałyście , wywalić drewniane deski przejść na szklane , wyparzac . I będzie ok. Ja się cieszę, że mam to za sobą , ale ja się wychowałam na krakowskiej wsi , gdzie potrafiłam z kurami w kurniku spać , jeździłam na świniach , a koty spały ze mną. A gdzie tam wtedy jakieś odrobaczanie..
 
No najlepiej poczekać na wizytę bo same nic nie wymyślimy, ja mam ponad tysiąc ponad normę więc konkretnie mam tych bakterii, więc może być coś w moczu bo z wkładki to raczej takiej ilości bym nie miała [emoji848][emoji848]
Tak jest trzeba poczekać do wizyty, jak unikam czytania na necie różnych teorii i diagnoz 😂
 
No toxo jest w odchodach kota , ale tak naprawdę te koty są bardzo demonizowane. Jak się kuwet sprząta to w rękawiczkach i tyle. Przepraszam nie chce mi się szukać, ale więcej zleego robi surowe mięso. Nie miałyście , wywalić drewniane deski przejść na szklane , wyparzac . I będzie ok. Ja się cieszę, że mam to za sobą , ale ja się wychowałam na krakowskiej wsi , gdzie potrafiłam z kurami w kurniku spać , jeździłam na świniach , a koty spały ze mną. A gdzie tam wtedy jakieś odrobaczanie..
Ja też większość swojego życia spędziłam na wsi, z kurami, świniami, krowami, bykami, psami i kotami a nie mam toxo i nie miałam, więc nie wiem jakim cudem się uchowałam bez przeciwciał [emoji2368][emoji2368][emoji2368]
Tak jest trzeba poczekać do wizyty, jak unikam czytania na necie różnych teorii i diagnoz [emoji23]
No lepiej unikać czytania diagnoz na necie bo za dużo stresu to kosztuje a lekarz wszystko wyjaśni [emoji4]
 
Dziewczyny, wracając do prenatalnych - kiedy macie? :) Ja jeszcze 3 tygodnie..
Mam pytanie, może któraś się zna - USG przesiewowe + PAPPA wystarczy? Czy to badanie Nifty, o którym była chyba już mowa, to jest jakieś dodatkowe/lepsze/dokładniejsze? Co robić, drogie Brawo =)
 
Ja mam termin na 22 i też o tym myślałam że "kurde dziewczyny z forum już się będą cieszyć swoimi maleństwami a ja będę czekać i czekać"
E tam z tymi terminami to same zobaczycie jak różnie będzie 😛
Ja z córka miałam na 24.06 a urodziłam 11.06, więc te potencjalnie z końca wcale nie muszą urodzić ostatnie i odwrotnie 😛
Teraz też mam termin na 24.11 😀
 
Gdzie szkodzilo[emoji23]
Przecież to dzidzia potrzebuje[emoji23]
Nutelle w ostatnich dniach łyżka wyjadam...
A znasz śliwke w czekoladzie z dobrego miasta? Ona może mieć śladowe ilości glutenu, ale czasem grzesze [emoji87]
Lidlowe lody znam i lubię. Zresztą których lodow ja nie znam[emoji23][emoji23][emoji23]
A chce Ci się owoców?

Ja zawsze chipsy uwielbiałam, a teraz patrzeć na nie nie mogę...
Taaak owoce każdego dnia obowiązkowo najlepsze są jabłka i brzoskwinie chociaż do tej pory jadłam tylko głównie banany no i czasem też jem kiwi mandarynki i gruszki
Wiem że sliwka nałęczowska jest ok dlatego tylko tą zajadam 😀
Mąż dziwnie patrzy jak proszę o to słodkie bo powiedział że mam się teraz zdrowo odżywiać a nie ciągle słodkie ale mu powiedziałam nic nie poradzę skoro Twoje dziecko chce to muszę mu dać 😂
 
reklama
Dziewczyny a co uważacie o spaniu na brzuchu? Zaczelam niedawno 11 tc brzuszek jest trochę zarysowany i do tego bardziej twardy w odczuciu jak naciskam palcem... Czytam gdzieś w internetach że nie można spać na brzuchu w ciąży jeśli jest już widoczny brzuch. Chodzi o t, o że całe życie śpię tylko na brzuchu i bardzo ciężko jest mi się przestawić na spanie na boku lub na plecach, jak się przebudzam to oczywiście od razu się poprawiam na prawidłowa pozycje ale boję się że to moje przyzwyczajenia mogą być szkodliwe dla brzuszka i jego zawartości... Czy mam się czym martwić?
 
Do góry