reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Od trzech dni mam takie migreny..że myślałam, że będę pogotowie wzywać w nocy....nie wiem co robić już cała głową mnie boli wkoło.. i cały czas niedobrze od tego...😥🤮😢😭
 
reklama
Taka refleksja mnie naszla, tak się tu fajnie robi że myślę że do listopada się mocno zzyjemy, więc jak te dziewczyny z początku listopada zaczną rodzić a ja mam termin na koniec to smutno się zrobi
Ja z dziewczynami z forum z mojej ciąży z synkiem dalej piszemy i mamy kontakt 😉 a synek w czerwcu kończy 5 lat😉
 
Ja od 2 tyg nie mogę pic kawy [emoji27] jestem załamana bo kocham kawę i ciężko mi bez niej rano sie obudzić. Ale jak wypije kawę to na wymioty mnie bierze[emoji47]
Ja też byłam rano nauczona pić rozpuszczalną z mlekiem, ale nie wchodzi mi. To ostatnio szwagierka zrobiła mi cappuccino w niedziele i weszło, bo od sypanej też mnie odrzuciło. Aby raz dziennie cappuccino zaczynam pić i zobaczymy na jak długo.
 
Boże, Dziewczyny macie jakiś sposób na mdłości? Przecież ja tu umrę 🤣 już mnie tak od rana ciągnie, że napewno rzyganie znów dziś będzie, nie ma mowy o zjedzeniu chociażby jogurtu.. Jak ja mam leki zażyć masakra 😡 jest coś co Wam pomagało?

Nie ma na to nic... cały czas ledwo funkcjonuje już 2 tydzień. Zjem mdli nie zjem tez mdli... w dodatku dziwny o którym pisałam ból żołądka jakby stopa ktoś mi na nim stał.
 
Cześć! Właśnie dołączyłam do forum :) też mam termin na listopad, póki co jestem przerażona i załamana ale mam nadzieję, że do listopada jakoś się z tym oswoje może też to forum jakoś mi pomoże

Witaj, czemu jesteś przerażona jeśli oczywiście mogę zapytać? Zaskoczona? Nieplanowana? Pierwsza czy kolejna?
Pewnie, ze dzięki temu miejscu będzie Ci lepiej na duchu😉
 
Dzień dobry :)
Witam wszystkie nowe mamusie :)

Kawa wypita, śniadanko się je - kasza gryczana z twarogiem. W poprzedniej ciąży nie mogłam nabiału i bardzo nad tym ubolewałam, a tu na razie wchodzi, a uwielbiam twaróg bardziej niż czekolada [emoji23]

Zimne stopy - całe życie, nie wybram się do łóżka bez skarpetek.

Jak się dzisiaj czujecie? U mnie standard, czyli źle [emoji23]




Ja :)
Miałaś jakieś problemy z powodu tej macicy?
Bo w pierwszej ciazy nie miałam z tego powodu problemów, teraz lekarz napomknal, ze jest dwurozna i jama macicy na usg jak banan wyglada[emoji849]
Jedyny objaw jaki miałam do tej pory to megabolesne miesiączkowania- z mdleniem z bolu włącznie. A wczoraj naczytałam się p problemach jakie może sprawiać w ciazy taka macica i przede wszystkim, że to rzadka wada i jestem zaskoczona[emoji849]
 
Wiecie jaki ja miałam dziś koszmar, śniło mi się że to trzecie moje dziecko pochodzi ze zdrady, w końcu sama nie wiedziałam czy to męża czy kochanka ale mężowi powiedziałam że go zdradzilam i że to dziecko nie jego, ale był wściekły. Jejku jaki durny sen :)
No sny są durne[emoji23]
Ostatnio mi się śniło, że mój maz przez przypadek podpalił mi samochód. Opowiedziałam mu sen przy synku. Cały dzień synek pytał tatę, czemu podpalił mamie samochod[emoji23][emoji23][emoji23] i cały dzień musiałam pokazywać synkowi w necie, jak wygląda spalone auto[emoji849]
 
reklama
Boże, Dziewczyny macie jakiś sposób na mdłości? Przecież ja tu umrę [emoji1787] już mnie tak od rana ciągnie, że napewno rzyganie znów dziś będzie, nie ma mowy o zjedzeniu chociażby jogurtu.. Jak ja mam leki zażyć masakra [emoji35] jest coś co Wam pomagało?
Mi nic nie pomaga[emoji1785][emoji1785][emoji1785][emoji1785]
Czuje się dobrze tylko, jak jem. Przed i po okropnie jest, nawet w nocy. Imbir miał pomóc, a wymiotowałam po nim najbardziej[emoji23]
 
Do góry