reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Witam wszystkie dziewczyny ;) widzę że jest nas coraz więcej i nadrobić Was jest ciężko [emoji846] nie chce mówić głośno ale od 2 dni nie mam mdlosci, mam nadzieje ze to już tak zostanie [emoji16] dziś mam wolne i miałam iść powtórzyć glukoze bo ostatnio wyszła 95 i lekarz po konsultacji telefonicznej kazał powtórzyć ale jak wstałam po 4 na siku to się napilam pepsi a później popukałam się w głowę, brawo ja. Miłego dnia dla Was [emoji846][emoji846]
Nie kracz z tymi mdlosciami[emoji23] to forum jest przeklete[emoji23]
 
reklama
Taka refleksja mnie naszla, tak się tu fajnie robi że myślę że do listopada się mocno zzyjemy, więc jak te dziewczyny z początku listopada zaczną rodzić a ja mam termin na koniec to smutno się zrobi
Spokojnie, ja rodząc pierwszego synka byłam przedostatnia do rodzenia :)
A dziewczyny rodziły już od połowy poprzedniego miesiąca, więc rozrzut był ponad miesiąc.
Dla samej ciazy nie ma to wpływu. Dla mnie pod koniec bylo tylko troszkę frustrujące, ze dzieciaczki mają już miesiąc, a ja dalej z brzuchem. Ale dzięki temu też, jako że to była moja pierwsza ciąża, mogłam poczytać co dziewczyny robią z ciemieniucha, co podają na brzuszek :)
 
Do roczku. Potem wątek zamiera, albo zostają tylko kilka dziewczyn.
Dokladnie
U nas to w ogole trafiła się jedna czy dwie, już nie pamiętam, regularnie wszczynajace awanti. I powstały grupy grupki. Generalnie atmosfera padla[emoji849]
Mozna stworzyć fajną paczkę, a starczy chwila, by to zniszczyć.
 
Dokladnie
U nas to w ogole trafiła się jedna czy dwie, już nie pamiętam, regularnie wszczynajace awanti. I powstały grupy grupki. Generalnie atmosfera padla[emoji849]
Mozna stworzyć fajną paczkę, a starczy chwila, by to zniszczyć.
Ja tak miałam jak byłam tu w pierwszej ciąży tam to były afery masakra. Nie dało się tam siedzieć i pisać. Z drugim super do dziś trwa watek.
 
Ja dzisiaj siedzę w pracy, więc będę miała co nadrabiać [emoji85]
Hej dziewczyny! Chcialam sie przywitac. Jestem Iga, mam 35 lat , 4 letnia corke i jedna strate w Maju dwa lata temu.
Mam meza wlocha i od 9 lat mieszkam na poludniu wloch w kalabrii.
Jestem po dwoch wizytach, aktualnie w 8t4d.
Witamy [emoji112] widzę, że jesteśmy prawie na tym samym etapie ciąży [emoji846]
 
@sandy jedna ciążę stracilismy, bardzo długo staraliśmy się i dziecko. W poprzedniej ciąży cały czas odczuwałam bóle i skurcze. Teraz tez sie juz powoli rozkręca.
 
reklama
Witam wszytskie nowe dziewczyny 😁 jeśli o mnie chodzi to od kawy też mnie odrzuca często raz na jakis czas wypije slabe latte. A przed ciąża piłam tylko czarna kawę z expresu i do tego obowiązkowo papieros 🤭😲 papierosy odstawione odrazu po zrobieniu testu 😁 mąż też rzucił palenie i powoli widzimy ile kasy zostaje na koncie chociaż może to też przez to że nie wychodzi się teraz nigdzie na miasto do baru itd.
 
Do góry