reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Dzień dobry [emoji274]
Mój roczniak był dziś litościwy i dał mi pospać [emoji16]

Co do zimnych stóp to mam takie od zawsze [emoji85] skarpetek nienawidzę więc większość roku śpię z termoforem [emoji16]
Pamiętam, że w pierwszej ciąży tak gdzieś w granicach 5-6 miesiąca mi się zmieniło i było mi wiecznie gorąco. Ale pod koniec ciąży miałam lekkie nadciśnienie więc to wiele tłumaczy.
 
Ja mam termin na 22 i też o tym myślałam że "kurde dziewczyny z forum już się będą cieszyć swoimi maleństwami a ja będę czekać i czekać"
Równie dobrze możesz urodzić 2 tygodnie wcześniej i Ty będziesz opowiadać o swoich doświadczeniach [emoji846]
Ale fakt faktem w poprzedniej ciąży ostatni miesiąc to była dla mnie katorga bo już się doczekać nie mogłam [emoji846]
 
reklama
Boże, Dziewczyny macie jakiś sposób na mdłości? Przecież ja tu umrę 🤣 już mnie tak od rana ciągnie, że napewno rzyganie znów dziś będzie, nie ma mowy o zjedzeniu chociażby jogurtu.. Jak ja mam leki zażyć masakra 😡 jest coś co Wam pomagało?
Ja jak mam taki dzień to tylko wymioty mi pomaga ja. Później na godzinkę spać godzinke jeszcze poleżeć i powoli zaczynam wtedy żyć ...
Dlatego zawsze jak mam gorszy dzień to jedzenie wybór raz bez nabiału lepiej je oddać...😜
 
Do góry