reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Jestem w około 10 11 tygodniu. A mój brzuch wygląda na 7 , taki maialam w pierwszej ciąży. Nie ukrywam jest mi z tym zle, gdzie moja ciąża wyczekana. Będę orka.
Ja zauważyłam 2 dni temu że i mój brzuch się zaokrąglił albo jest wzdęty [emoji85]
Boję się, że będę się źle czula w ciele wieloryba [emoji86]
 
reklama
Powoli bo powoli ale skończyłam świąteczne porządki zrobiłam pyszną sałatkę śledziową i właśnie placek skończył się pięć i w domu pachnie świętami [emoji7]
Jeszcze tylko dzisiaj zrobię jajka z farszem zawijane w szynce a na jutro zostanie tylko parzenie białej kiełbasy i święta w tym roku gotowe [emoji16] nie potrzebujemy więcej dla nas dwóch.
Jestem z siebie dumna że tyle dzisiaj zrobiłam i dziękuję mojej dzidzi że mi dzisiaj na to pozwoliła.. chociaż teraz pod koniec dnia czuję już podbrzusze.
Czy Wy też na koniec dnia macie już lekko widoczne brzuchy ? Nie męczą mnie już za bardzo wzdęcia a brzuch wieczorem lekko rośnie
No i pytanko do kiedy liczymy pierwszy trymestr? Do końca 12 tyg czy 14 tyg? Bo różnie wszędzie piszą..
Ooo to trochę zrobiłaś, szacun :D
Ja chyba zrobię swój wieczorny i tu wstawie, mam taki bęben, że masakra[emoji23]
 
Mnie w drugiej ciąży brzuch prowadzal taki był wielki, jak wody mi odeszły to laly się i laly i laly i laly do wyjścia małego, jak będzie powtórka to moje nogi wysiada, bo ja ogólnie małej postury :(
 
Powoli bo powoli ale skończyłam świąteczne porządki zrobiłam pyszną sałatkę śledziową i właśnie placek skończył się pięć i w domu pachnie świętami [emoji7]
Jeszcze tylko dzisiaj zrobię jajka z farszem zawijane w szynce a na jutro zostanie tylko parzenie białej kiełbasy i święta w tym roku gotowe [emoji16] nie potrzebujemy więcej dla nas dwóch.
Jestem z siebie dumna że tyle dzisiaj zrobiłam i dziękuję mojej dzidzi że mi dzisiaj na to pozwoliła.. chociaż teraz pod koniec dnia czuję już podbrzusze.
Czy Wy też na koniec dnia macie już lekko widoczne brzuchy ? Nie męczą mnie już za bardzo wzdęcia a brzuch wieczorem lekko rośnie
No i pytanko do kiedy liczymy pierwszy trymestr? Do końca 12 tyg czy 14 tyg? Bo różnie wszędzie piszą..

Według mnie do 14. Chociażby z tego względu, że usg prenatalne robi się w pierwszym trymestrze a można je zrobić do 13+6. I druga sprawa ciąża trwa 40 tygodni więc dzieląc po równo to bardziej w tą stronę się skłaniam. Na pewno ja trochę będę spokojniejsza dopiero po tym czasie.
 
reklama
Aaa to w tym czasie to już będę ogromną. Za mam z OM 7 i 4 a wyglądam jak w 7 miesiącu. Pokaż swój to ja też pokaże ale raczej nikt mnie tu nie przebije[emoji24]
 
Do góry