reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Mam dość głupie pytanie... jestem w drugiej ciąży, ale pierwsza przestała się szybko rozwijać bo już w 7 tc, a teraz jestem w 9 tc i czuje, ze brzuch mi się trochę powiększa.. czy to już możliwe ? Naciskam na niego i jest taki twardszy
 
reklama
Powoli bo powoli ale skończyłam świąteczne porządki zrobiłam pyszną sałatkę śledziową i właśnie placek skończył się pięć i w domu pachnie świętami 😍
Jeszcze tylko dzisiaj zrobię jajka z farszem zawijane w szynce a na jutro zostanie tylko parzenie białej kiełbasy i święta w tym roku gotowe 😁 nie potrzebujemy więcej dla nas dwóch.
Jestem z siebie dumna że tyle dzisiaj zrobiłam i dziękuję mojej dzidzi że mi dzisiaj na to pozwoliła.. chociaż teraz pod koniec dnia czuję już podbrzusze.
Czy Wy też na koniec dnia macie już lekko widoczne brzuchy ? Nie męczą mnie już za bardzo wzdęcia a brzuch wieczorem lekko rośnie
No i pytanko do kiedy liczymy pierwszy trymestr? Do końca 12 tyg czy 14 tyg? Bo różnie wszędzie piszą..

Do 12 tyg ☺
 
Powoli bo powoli ale skończyłam świąteczne porządki zrobiłam pyszną sałatkę śledziową i właśnie placek skończył się pięć i w domu pachnie świętami [emoji7]
Jeszcze tylko dzisiaj zrobię jajka z farszem zawijane w szynce a na jutro zostanie tylko parzenie białej kiełbasy i święta w tym roku gotowe [emoji16] nie potrzebujemy więcej dla nas dwóch.
Jestem z siebie dumna że tyle dzisiaj zrobiłam i dziękuję mojej dzidzi że mi dzisiaj na to pozwoliła.. chociaż teraz pod koniec dnia czuję już podbrzusze.
Czy Wy też na koniec dnia macie już lekko widoczne brzuchy ? Nie męczą mnie już za bardzo wzdęcia a brzuch wieczorem lekko rośnie
No i pytanko do kiedy liczymy pierwszy trymestr? Do końca 12 tyg czy 14 tyg? Bo różnie wszędzie piszą..
Wydaje mi się, że do końca 13...
 
Mam dość głupie pytanie... jestem w drugiej ciąży, ale pierwsza przestała się szybko rozwijać bo już w 7 tc, a teraz jestem w 9 tc i czuje, ze brzuch mi się trochę powiększa.. czy to już możliwe ? Naciskam na niego i jest taki twardszy
Jasne, że tak. Ale to też zależy od tego czy nie masz wzdęc...
 
Mam dość głupie pytanie... jestem w drugiej ciąży, ale pierwsza przestała się szybko rozwijać bo już w 7 tc, a teraz jestem w 9 tc i czuje, ze brzuch mi się trochę powiększa.. czy to już możliwe ? Naciskam na niego i jest taki twardszy
Hej mam tak samo, mam trochę brzuszka w sensie tłuszczyku ale wydaje mi się że zrobił się większy też czuje jakby był twardszy, na pewno nie przytyłam bo na wadze - 2kg od kad jestem w ciąży :-)
 
Ja również Wam życzę zdrowych , spokojnych Świąt Wielkanocnych i żebyśmy za rok spędziły je z nowym członkiem rodziny i byśmy mogły spotkac się ze swoimi bliskimi za rok [emoji4][emoji214][emoji235][emoji263]
 
Jestem w około 10 11 tygodniu. A mój brzuch wygląda na 7 , taki maialam w pierwszej ciąży. Nie ukrywam jest mi z tym zle, gdzie moja ciąża wyczekana. Będę orka.
 
reklama
Do góry