reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Dziękuj za odpowiedzi :) czyli jednak robi się już ciążowy brzuszek :) dzidzia potrzebuje coraz więcej miejsca :)
Wydaje mi się że to jest serio możliwe :) przed ciaza miałam wzdęcia oczywiście jak każdy raz mniejsze raz większe ale nigdy nie miałam brzucha w takim stanie jak jest teraz :) szkoda ze dopiero za 2 tygodnie zobaczę dzidzie na USG..
 
reklama
Wydaje mi się że to jest serio możliwe :) przed ciaza miałam wzdęcia oczywiście jak każdy raz mniejsze raz większe ale nigdy nie miałam brzucha w takim stanie jak jest teraz :) szkoda ze dopiero za 2 tygodnie zobaczę dzidzie na USG..

Ja też za niecałe dwa tygodnie ☺️ 23 kwietnia ☺️ Mam nadzieje ze zobaczę już niezłego wielkoluda ☺️
 
Wydaje mi się że to jest serio możliwe :) przed ciaza miałam wzdęcia oczywiście jak każdy raz mniejsze raz większe ale nigdy nie miałam brzucha w takim stanie jak jest teraz :) szkoda ze dopiero za 2 tygodnie zobaczę dzidzie na USG..
To chyba jest nas więcej hehe bo ja początek 11 tygodnia i też mam ogromny brzuch. Również przed ciąża miałam problem z wzdęciami że często wyglądałam jak w 5 lub 6 mc ciąży 😁 koleżanki z podobnymi problemami pocieszały że ciąża to wspaniały czas bo nie trzrba wciągać brzucha hehe ale aż się boję jaki wielki on będzie 😁😂
 
Napiszcie mi proszę jakie zauważyłyscie zmiany w obecnej ciąży w swoim ciele lub w funkcjonowaniu organizmu, myślę że będzie to ciekawe bo kazda z nas inaczej przechodzi ciąże i ma inne objawy. Ciekawa jestem co wam z tego przeszkadza najbardziej? To ja zacznę pierwsza:
- najbardziej meczace są jak dla mnie koszmary nocne oraz to że budzę się w nocy i przez długi czas nie mogę zasnąć, wiem że to może wydawać się błahostka, ale to mi się przydarza noc w noc i już powoli boję się zasypiać...
- kolejna meczaca przypadloscia jest dretwienie palców u rąk lub cały rąk podczas spania
- do wiwatu dają mi mdłości które u mnie na szczęście są tylko wieczorem i w nocy.. Chociaz zauważyłam tendecje malejąca :)
- ciągle bekanie, odbijanie się nawet na pustym żołądku odbija mi się systematycznie, nawet w nocy jak się przebudzam to muszę sobie odbeknac
- no i pewnie jak wielkszosci z nas dokucza mi zmęczenie, śpię jakieś 13-15h na dobe, często kręci mi się w głowie
Czekam z ciekawością na Wasze wypowiedzi 😊
 
Napiszcie mi proszę jakie zauważyłyscie zmiany w obecnej ciąży w swoim ciele lub w funkcjonowaniu organizmu, myślę że będzie to ciekawe bo kazda z nas inaczej przechodzi ciąże i ma inne objawy. Ciekawa jestem co wam z tego przeszkadza najbardziej? To ja zacznę pierwsza:
- najbardziej meczace są jak dla mnie koszmary nocne oraz to że budzę się w nocy i przez długi czas nie mogę zasnąć, wiem że to może wydawać się błahostka, ale to mi się przydarza noc w noc i już powoli boję się zasypiać...
- kolejna meczaca przypadloscia jest dretwienie palców u rąk lub cały rąk podczas spania
- do wiwatu dają mi mdłości które u mnie na szczęście są tylko wieczorem i w nocy.. Chociaz zauważyłam tendecje malejąca :)
- ciągle bekanie, odbijanie się nawet na pustym żołądku odbija mi się systematycznie, nawet w nocy jak się przebudzam to muszę sobie odbeknac
- no i pewnie jak wielkszosci z nas dokucza mi zmęczenie, śpię jakieś 13-15h na dobe, często kręci mi się w głowie
Czekam z ciekawością na Wasze wypowiedzi [emoji4]
Mi na dzień dzisiejszy
- dokuczają mdłości,
- zmieniły się smaki (choć w pierwszej ciazy w ogóle tego nie doswiadczylam)
- mam problemy z oddawaniem moczu[emoji2356] (pierwsza cala ciąże załatwialam się na malysza i tu pewnie wkrótce też tak będę...)
- zaparcia
- dretwieje mi prawa ręka, jak leżę

Ale gdyby nie ten post to szczerze mówiąc nie zastanawialabym się bardziej nad przypadlosciami poza mdlosciami. Bo reszta póki co nie jest taka uciążliwa i obawiam się, że im dalej w las tym będzie gorzej
 
To chyba jest nas więcej hehe bo ja początek 11 tygodnia i też mam ogromny brzuch. Również przed ciąża miałam problem z wzdęciami że często wyglądałam jak w 5 lub 6 mc ciąży [emoji16] koleżanki z podobnymi problemami pocieszały że ciąża to wspaniały czas bo nie trzrba wciągać brzucha hehe ale aż się boję jaki wielki on będzie [emoji16][emoji23]
Ja i w poprzedniej i w tej mam widoczny brzuch praktycznie od początku, mówię o jakimś 6 tygodniu...
 
Napiszcie mi proszę jakie zauważyłyscie zmiany w obecnej ciąży w swoim ciele lub w funkcjonowaniu organizmu, myślę że będzie to ciekawe bo kazda z nas inaczej przechodzi ciąże i ma inne objawy. Ciekawa jestem co wam z tego przeszkadza najbardziej? To ja zacznę pierwsza:
- najbardziej meczace są jak dla mnie koszmary nocne oraz to że budzę się w nocy i przez długi czas nie mogę zasnąć, wiem że to może wydawać się błahostka, ale to mi się przydarza noc w noc i już powoli boję się zasypiać...
- kolejna meczaca przypadloscia jest dretwienie palców u rąk lub cały rąk podczas spania
- do wiwatu dają mi mdłości które u mnie na szczęście są tylko wieczorem i w nocy.. Chociaz zauważyłam tendecje malejąca :)
- ciągle bekanie, odbijanie się nawet na pustym żołądku odbija mi się systematycznie, nawet w nocy jak się przebudzam to muszę sobie odbeknac
- no i pewnie jak wielkszosci z nas dokucza mi zmęczenie, śpię jakieś 13-15h na dobe, często kręci mi się w głowie
Czekam z ciekawością na Wasze wypowiedzi [emoji4]

Hmm, mam bardzo podobnie:
- mdłości
- odbijanie
- wzdęcia
- sikanie w nocy i potem problemy z ponownym zaśnięciem
- koszmary
- zmęczenie i senność
- lekko powiekszone piersi (na samym początku tkliwe, teraz już nie)
- na początku biegunki i częstsze sikanie
- rzadko lekkie kłucie w podbrzuszu

Chyba tyle ;)

Edit: zwiększony apetyt.
 
Ostatnia edycja:
Napiszcie mi proszę jakie zauważyłyscie zmiany w obecnej ciąży w swoim ciele lub w funkcjonowaniu organizmu, myślę że będzie to ciekawe bo kazda z nas inaczej przechodzi ciąże i ma inne objawy. Ciekawa jestem co wam z tego przeszkadza najbardziej? To ja zacznę pierwsza:
- najbardziej meczace są jak dla mnie koszmary nocne oraz to że budzę się w nocy i przez długi czas nie mogę zasnąć, wiem że to może wydawać się błahostka, ale to mi się przydarza noc w noc i już powoli boję się zasypiać...
- kolejna meczaca przypadloscia jest dretwienie palców u rąk lub cały rąk podczas spania
- do wiwatu dają mi mdłości które u mnie na szczęście są tylko wieczorem i w nocy.. Chociaz zauważyłam tendecje malejąca :)
- ciągle bekanie, odbijanie się nawet na pustym żołądku odbija mi się systematycznie, nawet w nocy jak się przebudzam to muszę sobie odbeknac
- no i pewnie jak wielkszosci z nas dokucza mi zmęczenie, śpię jakieś 13-15h na dobe, często kręci mi się w głowie
Czekam z ciekawością na Wasze wypowiedzi [emoji4]
Ja wiele do narzekań nie mam , poza tym ze cos mi sie dzieje ze skórą na brzuchu, jak nosze zwykle leginsy cały dzień a na wieczór wezmę prysznic to mam takie pregi czerwone na brzuchu i trochę mnie to swedzi, chociaz bardziej swedza mnie plecy na dole i nie wiem co to jest czy od uciskania gumki, czy jakaś alergia czy co [emoji848] raczej nie rozstępy bo na nie to nie wygląda....
 
reklama
Do góry