reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Co do mdłości, to ja czasem nie mogę patrzeć na jedzenie, poza tym jest ok.

Przy następnej wizycie muszę zapytać lekarza, ale może wy, doświadczone mamusie mi coś poradzicie. [emoji20]
Mam problem od zawsze z sutkami, które są mało wystające i bardziej są wklesle niż odstają, a odstaja bardzo rzadko. Czy myślicie że z tego powodu może być problem z kp? Chciała bym karmić piersią, ale nie wiem jak to będzie wyglądać, czy piersi się zmienią po porodzie?
Też nie mam jakoś bardzo wystających tylko.. nie wiem jak to napisać płaskie? 2 tygodnie po porodzie miałam je tak zmasakrowane, że płakałam z bólu przy każdym karmieniu. Niby mały był dobrze dostawiany i obejmował pięknie całą brodawkę więc stwierdziłam, że poprostu muszą się zahartować. Próbowałam karmić z nakładkami ale zrezygnowałam. Myślę, że to nie będzie problem jak dzidzia będzie dobrze przystawiana od samego początku. Położne Ci pewnie pomogą więc nie martw się za wczasu. Dla mnie najgorszy był 5 czy 6 dzień jak dostałam nawału. Gorączka, piersi jak kamień, ból niesamowity. Pomogła herbata z szałwii i kapusta w staniku...
 
reklama
Ja też wolałabym kp ale zobaczymy co przyniesie los, nie wiem jak to będzie w moim przypadku bo tak jak wspominałam mam usunięta część piersi i nie wiem jak ona teraz "funkcjonuje" jeśli chodzi o kp cięcie mam pod brodawką nie wiem czy to nie będzie dyskomfort ale zobaczymy jak się potoczy ważne żeby maluch był zdrowy ja sama byłam karmiona mm bo mama nie miała pokarmu jak mnie urodziła i w wieku 1,5 roku miałam 2,5kg nadwagi [emoji23][emoji23] ja też jutro wizytuje, byłam tydzień temu prywatnie ale teraz chce iść do placówka z PZU żeby dostać skierowanie na badania krwi.
Też mam tak i syn nie chciał jeść z niej.
 
A masz może jeszcze jakieś inne objawy? Ja czasami czuje ból piersi. Poza tym nic więcej.
Zawroty głowy, bóle i skurcze brzucha, osłabienie, zawroty głowy, mega mdłości, wrażliwość na zapachy, wrażliwość piersi (choć nie bardzo dokuczliwe)-generalnie źle się czuję. Nie martw się, jeśli nie masz dolegliwości - znak kobiety, które nie mają żadnych i dzieciaki zdrowe :)
 
Co do mdłości, to ja czasem nie mogę patrzeć na jedzenie, poza tym jest ok.

Przy następnej wizycie muszę zapytać lekarza, ale może wy, doświadczone mamusie mi coś poradzicie. 😞
Mam problem od zawsze z sutkami, które są mało wystające i bardziej są wklesle niż odstają, a odstaja bardzo rzadko. Czy myślicie że z tego powodu może być problem z kp? Chciała bym karmić piersią, ale nie wiem jak to będzie wyglądać, czy piersi się zmienią po porodzie?
Moje sutki przed porodem były wklęsłe - dziecko wyciągnęłoby bez żadnych nakładek.
 
Co do mdłości, to ja czasem nie mogę patrzeć na jedzenie, poza tym jest ok.

Przy następnej wizycie muszę zapytać lekarza, ale może wy, doświadczone mamusie mi coś poradzicie. 😞
Mam problem od zawsze z sutkami, które są mało wystające i bardziej są wklesle niż odstają, a odstaja bardzo rzadko. Czy myślicie że z tego powodu może być problem z kp? Chciała bym karmić piersią, ale nie wiem jak to będzie wyglądać, czy piersi się zmienią po porodzie?
Ja tak miałam. Miałam takie coś silikonowe co wyciągało mi sutka przed podaniem piersi. Ale po jakimś miesiącu juz nie było to potrzebne synek wyciągnął sutki.
 
Co do mdłości, to ja czasem nie mogę patrzeć na jedzenie, poza tym jest ok.

Przy następnej wizycie muszę zapytać lekarza, ale może wy, doświadczone mamusie mi coś poradzicie. 😞
Mam problem od zawsze z sutkami, które są mało wystające i bardziej są wklesle niż odstają, a odstaja bardzo rzadko. Czy myślicie że z tego powodu może być problem z kp? Chciała bym karmić piersią, ale nie wiem jak to będzie wyglądać, czy piersi się zmienią po porodzie?

Ja ci powiem że przed pierwszą ciążą miałam też wklęsłe sutki ale po porodzie niebyło problemu i mała złapała odrazu i tak mi je wyciągnęła że dalej mam wystające nieważne czy w ciąży czy nie
 
reklama
Ja raz poki co wymiotowałam. Ale mdłości... Nic nawet nie mówię, mecze się okropnie 🤣 moja mama twierdzi, że gdy byłam dzieckiem/nastolatka nic innego z chorób nie było tak straszne dla mnie jak wymioty i mdłości 🤣 nawet jak miałam zapalenie płuc to znioslam po mistrzowsku a jakakolwiek grypa gdzie wymiotowałam lub jakieś zatrucie to był cały czas płacz i ciągle pytania "mamo, dlaczego akurat ja muszę tak żygać 🤣🤣 " Więc jak możecie się domyślać, mdłości to coś najgorszego co mogę w tej chwili mieć 🤣🤣
 
Do góry