reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Co do mdłości, to ja czasem nie mogę patrzeć na jedzenie, poza tym jest ok.

Przy następnej wizycie muszę zapytać lekarza, ale może wy, doświadczone mamusie mi coś poradzicie. [emoji20]
Mam problem od zawsze z sutkami, które są mało wystające i bardziej są wklesle niż odstają, a odstaja bardzo rzadko. Czy myślicie że z tego powodu może być problem z kp? Chciała bym karmić piersią, ale nie wiem jak to będzie wyglądać, czy piersi się zmienią po porodzie?
Mi w zeszłej ciąży małe sutki zmieniły się i odstawaly. Wiec się nie przejmuj póki co :)
Poza tym jakby co sa doradcy laktacyjni :)
 
reklama
Cześć.
Boli Was w krzyzu, szczególnie po nocy? Czy to nie za wcześnie na tego typu dolegliwości? Jakoś nie mogę się ułożyć dobrze żeby przespać całą noc bez budzenia się.

U mnie już mdlosci mniejsze. Największe są po przebudzeniu się i późno wieczorem a tak to w miarę...
Ja z mdłościami mam identycznie. Największe są jak się przebudzam w nocy tak 3-4 nad ranem a potem po 20.00... Na noc zawsze dochodzi do tego zgaga tak że muszę zasypiać na wysokiej poduszce..
 
Ja tak od 2-3 tygodni przebudzam się w nocy z kilkanaście razy bo drętwieją mi palce u rąk lub całe ręce. Też tak macie? Nigdy nie miałam tego aż w takim stopniu że ręce mam ułożone w miarę prosto a krew do palcow nie dochodzi.. To jest już mega męczące bo oprócz tego budzę się też z powodu koszmarów które męczą mnie każdej nocy.
 
Noo tak , ale każda mama kocha swoje dziecko i robi wszystko z miłością [emoji7]

O kurczę głodował [emoji33][emoji33] dużo spadł z wagi przez ta głodówkę??
Dokladnie[emoji7][emoji7][emoji7]

10% [emoji849]
Ale my nie jesteśmy dobrym przykładem, bo ogólnie było sporo problemów, które jednak zwykle nie mają miejsca :) więc nie ma co się nastawiać na najgorsze :)
 
Cześć.
Boli Was w krzyzu, szczególnie po nocy? Czy to nie za wcześnie na tego typu dolegliwości? Jakoś nie mogę się ułożyć dobrze żeby przespać całą noc bez budzenia się.

U mnie już mdlosci mniejsze. Największe są po przebudzeniu się i późno wieczorem a tak to w miarę...
Mnie od kiedy jestem w ciazy boli właśnie strasznie kręgosłup w nocy[emoji2356]
Tez mi się wydaje, że za szybko na to
 
Ostatnio mnie strasznie plecy bolały... wiem, że na tak wczesnym etapie to dość głupio, ale ja już nie wiedziałam jak się udkładać do snu... Mąż stwierdził, że nie może tak być i już kupił dla mnie poduszkę dla kobiet w ciąży, spałam z nią 5 dobę, czuję się po nocy dobrze :)
Taaaaak taka poducha ciążowa to cudo, nie wahajcie się kupować :)
 
Jeszcze dodam, że mam dość spore piersi i strasznie mnie bolą, a wcześniej zasypiałam tylko na brzuchu, teraz jest to utrudnione, stąd też decyzja o poduszce rogalu dla kobietek w ciąży :)
Mnie też bolą piersi więc musze spać tylko na plecach lub na boku a też zasypiałam na brzuchu. A w którym miejscu Cie bolą plecy? Mnie odcinek lędźwiowo - krzyżowy, boję się, żeby to nie było jakimś złym symptomem :(
 
reklama
Przybij piateczke u mnie choroba lokomovyjna jest nadal, mniej silna niż kiedyś ale jak nie ja siedzę za kółkiem i jest gorąco to mdli mnie strasznie. Tak swoją drogą jestem kierowcą w pracy haha tzn jeżdżę w pracy coddziennie autem :)

Haha właśnie podobno wiele osób ma tak, że gdy prowadzą sami, to jest dobrze :) U mnie też jeszcze czaseeem o sobie przypomina, ale na szczęście nie z taką intensywnością :D
 
Do góry