reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Ja mdłości jakiś wielkich nie mam, ale dwa razy zwymiotowałam raz po kolacji raz po obiedzie. Najwidoczniej nie pasują mi wszystkie smaki. Pomału szału dostaje, od tygodnia męczę sie z katarem i zatkanym nosem na dodatek w nocy gardło pobolewa. Nie wiem co robić, a z tego wszystkiego zapomniałam sie w piątek pytać pani dr co moge brać w takiej sytuacji.
 
reklama
Tak młodsza ode mnie 8lat :)

Tak doświadczenie mam tyle, że swoje dzieci pewnie inaczej i jak ma się je 24/7 to pewnie inna sytuacja jak jest się zdanym na samego siebie i swoją intuicję [emoji51] jeśli chodzi o pielęgnację dziecka to fakt nie boję się tego poza wprawą w kąpiele, bd musiała jej nabrać ale bardziej te decyzję dotyczące dziecka i reakcje na symptomy chorobowe i działanie to mnie trochę przeraża bo jednak będąc opiekunka takie sprawy leżały jednak w gestii rodziców, ja tylko rozpoznawałam np. Gorączkę u dziecka czy biegunkę, tel do rodziców i już reszta rodzice decydowali co dalej a sama jak nim zostanę to mnie trochę przeraża..

No fakt człowiek uczy się na błędach a na jesień jak bd rodzic nie wiadomo czy znów nie wybuchnie epidemia i czy nie bd się trzeba przygotować do tego szpitala pod każdym względem, więc ja tak myślę właśnie, żeby mieć też wszystko ze sobą w razie różnych sytuacji...
To Twój mały nie miał na początku odruchu ssania, ale z butelki jakoś ciągnął? Bo jak tyle czasu bez jedzenia? [emoji33]
Masz rację, rodzic jednak inaczej podchodzi, inna odpowiedzialność. Ale damy radę:) mamy mają moc :)

Z butelki mały też zjadł po kilku dniach. Pierwsze dni glodowal...
 
@Justynka1234 ja mam mdłości i nie wymiotuje, a może by ulżyło :( i też dziś 9+3 :)

Piękna pogoda dziś, idealna żeby leżeć w łóżku :D
[emoji23] widzę, że nie tylko ja mam lenia. Wszyscy domy wysprzątane na błysk bo kwarantanna a ja robię tylko to co muszę i w dodatku się do tego zmuszam... Gdyby to była moja pierwsza ciąża to bym ją przespała i przejadła w całości [emoji38]
 
reklama
Co do mdłości, to ja czasem nie mogę patrzeć na jedzenie, poza tym jest ok.

Przy następnej wizycie muszę zapytać lekarza, ale może wy, doświadczone mamusie mi coś poradzicie. 😞
Mam problem od zawsze z sutkami, które są mało wystające i bardziej są wklesle niż odstają, a odstaja bardzo rzadko. Czy myślicie że z tego powodu może być problem z kp? Chciała bym karmić piersią, ale nie wiem jak to będzie wyglądać, czy piersi się zmienią po porodzie?
 
Do góry