reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Jest serduszko! Wyniki idealne, tylko progesteron trochę trzeba podnieść żeby był idealny. Dziewczyny ale się cieszę 😍
Super a który masz tydzien?
Gratuluje dziś wizytującym bijących serduszek. Sama czekam z utęsknieniem na poniedziałek gdy zobaczymy co u naszego szkraba
Ja mam wizyte w środe i niby wg usg 6 tydz będzie, i sie troche matrwie czy serduszko już będzie bić. Oby biło.
 
Ja w ogóle nie jadam mięcha a podrobów to już całkiem bym nie tknęła [emoji1785] Zresztą ponoć podroby w ciąży nie są wskazane.

Jest serce, nawet słyszałam [emoji4][emoji3531] Krew i mocz pobrała na miejscu, a jeśli chodzi o prenatalne to gdy powiedziałam że mąż ma już 40l to uznala że warto zrobić NIFTY lub SANCO. Ale to się umówimy już na kolejnej wizycie.

Z jednej strony poczułam ulgę ze wszystko ok do tej pory a z drugiej już przeżywam wynikami, że będą jakieś złe i prenatalnymi ze wyjdzie jakas wada. Czy Wy też tak macie? [emoji53]

Super, ze wszytsko dobrze [emoji173]️[emoji173]️
Tak, tez tak mam, strach jest cała ciąże, a jeszcze dziś mi do pakietu doszła cukrzyca ☹️☹️
 
Super, ze wszytsko dobrze [emoji173]️[emoji173]️
Tak, tez tak mam, strach jest cała ciąże, a jeszcze dziś mi do pakietu doszła cukrzyca [emoji3525][emoji3525]
Mi też pewnie to dojdzie bo przed ciąża glukoze miałam 92, teraz znowu muszę zbadać na dniach a boję się masakrycznie.

Dziewczyny u mnie wg Om jest 7+4, a wg usg 8+1, crl 17,2 mm. Zazwyczaj u większości ciąża okazuje się młodsza a u mnie wychodzi na odwrót.

@aspen11 super wieści że wszystko ok [emoji3531]
 
Super a który masz tydzien?

Ja mam wizyte w środe i niby wg usg 6 tydz będzie, i sie troche matrwie czy serduszko już będzie bić. Oby biło.
U mnie dziś 6+4 serduszko widziałam ja szybciutko się rusza choć lekarz przed usg powiedział że może jeszcze nie być więc się nie przejmuj :)
 
reklama
Mi przy wyniku 98 podczas starań kazał robić krzywa i teraz przy 95 ponownie. I dzisiaj wyszły mi kwiatki.[emoji25][emoji25][emoji25] po godzinę cukier 200[emoji22][emoji22]

Kochana diabetolog pomoze ja tez mialam Wysoko co prawda nie aż tak ale wesoło nie było. Dostałam glukometr zaczęłam uważać bardziej na to co jem i mierzyłamte cukru było Ok. Samym jedzeniem sobie to wyregulowalam
 
Do góry