reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Jest serduszko! Wyniki idealne, tylko progesteron trochę trzeba podnieść żeby był idealny. Dziewczyny ale się cieszę 😍
Super a który masz tydzien?
Gratuluje dziś wizytującym bijących serduszek. Sama czekam z utęsknieniem na poniedziałek gdy zobaczymy co u naszego szkraba
Ja mam wizyte w środe i niby wg usg 6 tydz będzie, i sie troche matrwie czy serduszko już będzie bić. Oby biło.
 
Ja w ogóle nie jadam mięcha a podrobów to już całkiem bym nie tknęła [emoji1785] Zresztą ponoć podroby w ciąży nie są wskazane.

Jest serce, nawet słyszałam [emoji4][emoji3531] Krew i mocz pobrała na miejscu, a jeśli chodzi o prenatalne to gdy powiedziałam że mąż ma już 40l to uznala że warto zrobić NIFTY lub SANCO. Ale to się umówimy już na kolejnej wizycie.

Z jednej strony poczułam ulgę ze wszystko ok do tej pory a z drugiej już przeżywam wynikami, że będą jakieś złe i prenatalnymi ze wyjdzie jakas wada. Czy Wy też tak macie? [emoji53]

Super, ze wszytsko dobrze [emoji173]️[emoji173]️
Tak, tez tak mam, strach jest cała ciąże, a jeszcze dziś mi do pakietu doszła cukrzyca ☹️☹️
 
Super, ze wszytsko dobrze [emoji173]️[emoji173]️
Tak, tez tak mam, strach jest cała ciąże, a jeszcze dziś mi do pakietu doszła cukrzyca [emoji3525][emoji3525]
Mi też pewnie to dojdzie bo przed ciąża glukoze miałam 92, teraz znowu muszę zbadać na dniach a boję się masakrycznie.

Dziewczyny u mnie wg Om jest 7+4, a wg usg 8+1, crl 17,2 mm. Zazwyczaj u większości ciąża okazuje się młodsza a u mnie wychodzi na odwrót.

@aspen11 super wieści że wszystko ok [emoji3531]
 
Super a który masz tydzien?

Ja mam wizyte w środe i niby wg usg 6 tydz będzie, i sie troche matrwie czy serduszko już będzie bić. Oby biło.
U mnie dziś 6+4 serduszko widziałam ja szybciutko się rusza choć lekarz przed usg powiedział że może jeszcze nie być więc się nie przejmuj :)
 
reklama
Mi przy wyniku 98 podczas starań kazał robić krzywa i teraz przy 95 ponownie. I dzisiaj wyszły mi kwiatki.[emoji25][emoji25][emoji25] po godzinę cukier 200[emoji22][emoji22]

Kochana diabetolog pomoze ja tez mialam Wysoko co prawda nie aż tak ale wesoło nie było. Dostałam glukometr zaczęłam uważać bardziej na to co jem i mierzyłamte cukru było Ok. Samym jedzeniem sobie to wyregulowalam
 
Do góry