reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Wiem. I to mnie zasmuciło. Bo jak jej powiedziałam w poprzedniej ciąży to aż skakała ze szczęścia, że znów będzie babcią. A teraz trochę żal że ta pandemia psuje tę radość. Ale będzie dobrze :) najważniejsze żeby dzdzia była zdrowa :) już mi trochę wrócił humor :)
Oby uspokoilo sie na nasze porody[emoji123][emoji7]
 
reklama
Dziewczyny czy wy tez cierpicie na bezsenność ja już oszaleje każdej nocy budzę się o 2.00 nie śpię do 5.00 a o 6.00 rano wstaje mój synek
 
Dziewczyny czy wy tez cierpicie na bezsenność ja już oszaleje każdej nocy budzę się o 2.00 nie śpię do 5.00 a o 6.00 rano wstaje mój synek
Ja nie mogę zasnąć jak wrócę z toalety.. właśnie mija pół godziny 🤷‍♀️ wcześniej nie miałam takiego problemu, bo nie musiałam wstawać na siku 🙈
 
Udało mi się umówić wizytę przez moje PZU ale muszę dojechać na wizytę 40km, u mnie w mieście trudno się dostać na NFZ a prywatnie zamknięte wszystko do odwołania. Wizytę mam dopiero 1 kwietnia. Wg OM będzie 6+5 mam nadzieję że zobaczę moje maleństwo 😁 trochę się boję bo wyczułam sobie w lewej piersi guzek. 3 lata temu miałam usuwany guzek z prawej piersi wtedy usunęli mi 1/4 piersi. Mam nadzieję że to nic poważnego i nie będzie miało wpływu na rozwój maleństwa.
 
Jaka macie temperature? Moj mąż oszalał i ciągle mierzy mi temperaturę a ja mam ciągle 37 lub więcej, ale w ciąży to normalne piszą, że powinna być wyższa niż 37, bo nizsza niż 37 toproblem może być z ciążą...
A on panikuje że to może koronawirus..ja zwariuje niedługo [emoji44][emoji44]

Ja tez mam cigle ok 37 lub 37 z kreskami. W ciąży temp jest posldwySzona [emoji846]
 
Dziewczyny czy wy tez cierpicie na bezsenność ja już oszaleje każdej nocy budzę się o 2.00 nie śpię do 5.00 a o 6.00 rano wstaje mój synek

Tak. Mam tak samo. A jak zasnę to mie dziecko wstaje o 5:30 wiec chodze jak zombie i padam wykończona o 21:30-22. Mała zasypia o 21, także mam cała godzinę, niespełna nawet dla siebie
 
reklama
Udało mi się umówić wizytę przez moje PZU ale muszę dojechać na wizytę 40km, u mnie w mieście trudno się dostać na NFZ a prywatnie zamknięte wszystko do odwołania. Wizytę mam dopiero 1 kwietnia. Wg OM będzie 6+5 mam nadzieję że zobaczę moje maleństwo [emoji16] trochę się boję bo wyczułam sobie w lewej piersi guzek. 3 lata temu miałam usuwany guzek z prawej piersi wtedy usunęli mi 1/4 piersi. Mam nadzieję że to nic poważnego i nie będzie miało wpływu na rozwój maleństwa.

Teraz piersi tez przechodzą mega zmianę wiec to może dlatego. Trzymam kciuki zebu t nie było nic poważnego
 
Do góry