reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

A ile razy trzeba powtórzyć betę?
Ja tak dopytuje o wszystko bo to moja pierwsza ciaza i jestem zielona [emoji849]

Gdbrlenie wystarczy raz zeby sprawdzić przyrost. Ja zrobialma sama dla siebie po pozytywnym teście i zbadałam przyrost, a teraz gin mi kazał we wyorek, wiec dzisi ten przyrost i finito z beta mam nadzieje.

W pierwszej ciąży tez byłam zielona i nie wiedziałam nic [emoji846] pytaj śmiało [emoji846][emoji846]
 
reklama
A ile razy trzeba powtórzyć betę?
Ja tak dopytuje o wszystko bo to moja pierwsza ciaza i jestem zielona [emoji849]
Też jestem w pierwszej ciąży 😊 betę zrobiłam dwa razy w odstępie 2 dni żeby sprawdzić przyrost (tak wyczytałam na forum 😁). Ale jak po pierwszej pozytywnej becie dzwoniłam do gin to mówiła, że już nie muszę powtarzać chyba że sama dla siebie chcę. Więc oczywiście, że chciałam 😁😂
 
Też jestem w pierwszej ciąży [emoji4] betę zrobiłam dwa razy w odstępie 2 dni żeby sprawdzić przyrost (tak wyczytałam na forum [emoji16]). Ale jak po pierwszej pozytywnej becie dzwoniłam do gin to mówiła, że już nie muszę powtarzać chyba że sama dla siebie chcę. Więc oczywiście, że chciałam [emoji16][emoji23]
Ja to chyba będę powtarzać co jakiś czas tą betę żeby upewniać się, czy jest wszystko ok. A później są jakieś inne badania na patologię ciąży, nie pamiętam jak się te badania nazywają w moim labo HCG+BETA albo HCG wolna jednostka beta więc też będę sprawdzać [emoji2]
 
Ja też idę ide dzisiaj na powtórkę bety i tak się stresuje, a wyniki dopiero jutro :/
Gratuluje dwóch kreseczek.
Jeśli chłodzi o ten ciąże ba początku pracy to okres chroniony w Twoim przypadku zaczyna się jak skończysz 3 miesiąc ciąży. Wowczas umowa ulega przedłużeniu do dnia porodu i będzie Ci przysługiwał zasiłek macierzyński wypłacany przez ZUS.
Jaka masz prace? Masz możliwość pracować do tego czasu i bie mówić o ciąży.
Ja o poprzednim ciąży powiesiłam pracodawcy w 9 tyg już, ale tylko dlatego, ze chcieli zwolnić mi chłopaka z mojego zespołu. Wiadomsoc o mojej ciąży go uratowała [emoji16][emoji16] a pracowałam do 25 tygodni ciąży.



Trzymam kciuki i cieszę się, ze „lepiej” się czujesz [emoji846][emoji846]
Czekamy na relacje z wizyty


A ja dzisiaj idę na betę. Wyniki po południu. Mam nadziej, ze to ostanii raz i więcej już nie będę musiała. Stresuje się czy wszystko ok bo w ciąży z córeczka na tym etapie milam jednk trochę wyższe wyniki.
Mam nadzieje, ze przyrost bedZoe ok to soe uspokoję i będę czekała na wizytę, która mam równo za tydzień dopeiro [emoji24][emoji24][emoji24]
 
Dzień dobry [emoji173] ja miałam ciężką noc [emoji20] jakieś głupie sny mi się śniły a do tego synek o 4 postanowił zrobić sobie przerwę w spaniu [emoji85]
Witam się z Wami [emoji4]

Witam cieplutko nowe mamusie [emoji4]rozgośćcie się i spokojnej ciąży życzę.

Co do słów ciąża to nie choroba, to ja wypowiem się tak - mamy prawo iść na l4 i każdy powinien z tego korzystać i iść od razu na l4. I nie słuchać innych. W tym czasie to właśnie My i nasze maluszki są najważniejsze. Kariera poczeka.

Wczoraj trochę wyluzowałam, po tym jak zaczęło mnie mdlić, kręcić mi się w głowie. Jestem dobrej myśli... Dziś o 16.15 wizyta...
Macie już jakieś zachcianki?

Już mam dość chodzenia na siku... Mój m mówi, żebym sobie pampersa założyła [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Mnie w zasadzie żadna konkretna zachcianka która by się utrzymywała jeszcze nie złapała. Raczej wszystkiego po trochu. Wczoraj np złapała mnie ochota na słodkie.. i bach! Cała paczka ciastek poszła [emoji43]
Daj znać nam po wizycie [emoji173]


I powodzenia wszystkim które robią dziś bete [emoji847]
 
Czujecie takiw kłucie jakby serca? Meczy mnie od nocy :/ nie wiem czy to typowy objaw czy z astmy czy z nerwow Oo
 
reklama
Czujecie takiw kłucie jakby serca? Meczy mnie od nocy :/ nie wiem czy to typowy objaw czy z astmy czy z nerwow Oo
wczoraj miałam coś podobnego może nie serca ale w jego okolicach takie chwilowe ukłucie ale po paru minutach przechodziło, dzisiaj też jest ale znacznie mniejsze, podejrzewam że to z nerwów
 
Do góry