reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Jasne, że zdm relacje po wizycie[emoji4]
Mój m stwierdził, że będzie córcia, a Wy macie jakieś przeczucia co płci??
 
reklama
Cześć dziewczyny, można dołączyć?
Wg ostatniej miesiączki (31.01) wyglada na to że bedę listowadową mamą :)
Mam 30 Lat, 3 cykl starań, w sobotę (30dc) robilam test i wyszedł negatywny(chociaż jak teraz myślę to wydawało mi się że coś przebija pod kątem, ale byłam pewna że to moja wyobraźnia (pragnienie bycia mamą, no cóż, same wiecie ), no i genralnie byłam pewna że cykl stracony, @ się pojawi, i tyle z tego będzie. Przyjechali znajomi, wypiliśmy parę drinków, w niedzielę czekałam na @ bo już zaczynał brzuch boleć powoli. W poniedziałek zrobiłam test - bardzo blada krecha :O , poszłam we wtorek na betę, wynik 70.3, jutro zrobię powtórkę:)
Teraz siedzę i sie zamartwiam.
No i tak to u mnie wygląda :)
W piatek mam gina, wiem że jeszcze nic nie zobaczy, ale że mam wizytę umówioną to już pójdę, pierwsza ciąża, nie ogarniam 🙈
Witaj 😁 u mnie dopiero 4+1 🥰
 
Jasne, że zdm relacje po wizycie[emoji4]
Mój m stwierdził, że będzie córcia, a Wy macie jakieś przeczucia co płci??
Mi sie marzy dziewczynka ale jakos czuje ze bedzie chlopczyk. Juz 2 tyg temu przeczowalam ze jestem w ciazy i sie sprawdzilo zobaczymy jak z plcia bedzie 🤣🤣🤣
 
wczoraj miałam coś podobnego może nie serca ale w jego okolicach takie chwilowe ukłucie ale po paru minutach przechodziło, dzisiaj też jest ale znacznie mniejsze, podejrzewam że to z nerwów
Dokładnie takie, właśnie miewam podobne jak się denerwuję, widocznie większy teraz mam stres niż mi się wydaje -_-
 
Ja juz 4 dzien choruje i zadne cytrynki imbiry cebule i czosnki nie pomagaja 😭 z nosa leci jak z kranu 🤧🤧🤧
Ja dziś chyba się zaopatrzę w lemonki bo się czuję fatalnie :( nie wiem czy tak jestw ciąży czy coś mnie bierze Oo nie myślałam że będzie to takie skomplikowane 🙈
 
Czujecie takiw kłucie jakby serca? Meczy mnie od nocy :/ nie wiem czy to typowy objaw czy z astmy czy z nerwow Oo
Ja mam nerwice lękową i przepukline przelyku. Klucie serca i arytmie mam na codzien. Teraz w ciazy...chyba przez hormony bardzo sie nasilily takze nie przejmuj sie zdarza sie😊
 
reklama
Do góry