reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Witam się z Wami [emoji4]

Witam cieplutko nowe mamusie [emoji4]rozgośćcie się i spokojnej ciąży życzę.

Co do słów ciąża to nie choroba, to ja wypowiem się tak - mamy prawo iść na l4 i każdy powinien z tego korzystać i iść od razu na l4. I nie słuchać innych. W tym czasie to właśnie My i nasze maluszki są najważniejsze. Kariera poczeka.

Wczoraj trochę wyluzowałam, po tym jak zaczęło mnie mdlić, kręcić mi się w głowie. Jestem dobrej myśli... Dziś o 16.15 wizyta...
Macie już jakieś zachcianki?

Już mam dość chodzenia na siku... Mój m mówi, żebym sobie pampersa założyła [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Kciuki za wizyte[emoji123]
Dobrze, ze Ci gorzej[emoji23] ciazo trwaj[emoji23]
Ja tez ck chwile siku, wsciec sie idzie
 
reklama
Ja mówię ciągle że będzie chłopak lub jak Bógda to chlopaki :D
A czuję że tak będzie bo odrzuca mnie od slodkiegoz chce słone słone słonee :D i lody, nic innego nie wchodzi
 
Ja dziś chyba się zaopatrzę w lemonki bo się czuję fatalnie :( nie wiem czy tak jestw ciąży czy coś mnie bierze Oo nie myślałam że będzie to takie skomplikowane 🙈
Ja wiem ze rozchorowalam sie dlatego ze jestem w ciazy bo ponad 2 lata totalnie nic mnie nie chwytalo. Chlop prawie umierajacy byl woadomo jak to facet jak mial grype a mnie totalnie nic nie bralo...a teraz ledwo sie dowiedzialam o ciazy i od razu bach mega mega meeega przeziebienie...juz 4 dzien na zwolnieniu siedze bo sie boje ze sie skonczy na antybiotykach a tego nie chce
 
Witamy [emoji847] i oczywiście gratulacje [emoji3059]
Co do przepisów to nie pomogę, bo te akurat od tego roku się zmieniły a nie jestem na bieżąco [emoji85]
Dziekuje za przywitanie i gratulacje [emoji4]
Ok bede dalej podpytywac, moze lekarz cos bd wiedział na ten temat [emoji848]
 
Ja dla swojego synka wolalabym brata, dla siebie egoistycznie coreczke[emoji23]
Wiec jestem pol na pol
 
reklama
Do góry