reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Jest ciąża ❤❤ lekarz nic jeszcze nie mierzył bo za wcześnie ale jest pęcherzyk i zarodek następna wizyta 21.03 ❤ dostałam skierowanie na badania 😊
Boże jakie to były emocje... poplakalam się lekarzowi w gabinecie 🙈 masakra hihi
20200304_204606.jpg
 
reklama
Jest ciąża [emoji173][emoji173] lekarz nic jeszcze nie mierzył bo za wcześnie ale jest pęcherzyk i zarodek następna wizyta 21.03 [emoji173] dostałam skierowanie na badania [emoji4]
Boże jakie to były emocje... poplakalam się lekarzowi w gabinecie [emoji85] masakra hihi Zobacz załącznik 1087842

Cudowne wiadomości [emoji173]️[emoji173]️ i cudowna kropeczka [emoji173]️[emoji173]️[emoji1348][emoji1348][emoji1348]
 
Mnie też boli podbrzusze, piersi bardzo [emoji849] i czuje się zmęczona mega, zaczynam się irytować w pracy. Jeszcze dziś komentarz mojej mamy na to, że w czerwcu to już na pewno nie będę pracować- "ciąża to nie choroba "
Mnie strasznie wkurza jak ktoś komentuje że tak szybko poszłam na l4 (w 1 ciąży w 8tc). Miałam pracę fizyczną a dodatkowo dużo stresu - mój kierownik sam kazał mi iść na l4 bo nie był w stanie dac mi lżejszego stanowiska. Poza tym dość się napatrzyłam jak kobiety poroniły bo chciały pracować jak najdłużej. Ok ale nie przy pracy fizycznej [emoji85] teraz idę na l4 od razu po macierzyńskim i zaległym urlopie. I nie mam zamiaru nikogo słuchać. Nawet docinek teściowej że ona do końca pracowała..taa
[emoji23][emoji23][emoji23] ostatnio właśnie się zastanawiałam kto wymyślił nazwę urlop macierzyński. Na bank jakiś facet
Taa urlop [emoji1787][emoji1787][emoji1787] bankowo facet to wymyślił. Ja zawsze mówię mężowi że możemy się zamienić - ja wrócę do pracy a on w domu z dzieckiem [emoji1787] od razu mówi że nie ma takiej opcji, bo mógłby wtedy od razu osiwieć i zejść na zawał [emoji1787]
Jest ciąża [emoji173][emoji173] lekarz nic jeszcze nie mierzył bo za wcześnie ale jest pęcherzyk i zarodek następna wizyta 21.03 [emoji173] dostałam skierowanie na badania [emoji4]
Boże jakie to były emocje... poplakalam się lekarzowi w gabinecie [emoji85] masakra hihi Zobacz załącznik 1087842
Super [emoji3059] to teraz proszę już się nie stresować [emoji173] zazdroszczę Ci tej wizyty [emoji4] do mojej jeszcze tydzień [emoji85]
 
Możliwe, a jakie miałaś normy w labie ?
Stresuję się piątkową wizytą [emoji85] wiem że nic nie będzie widać ale się stresuje [emoji85]
Wklejam niżej zdjęcie. Jakieś strasznie duże te wartości u mnie.
Nie dziwie się, że się stresujesz. Ja już się stresuję a wizytę mam dopiero w poniedziałek.
Screenshot_20200304_184017.jpeg
 
Mnie strasznie wkurza jak ktoś komentuje że tak szybko poszłam na l4 (w 1 ciąży w 8tc). Miałam pracę fizyczną a dodatkowo dużo stresu - mój kierownik sam kazał mi iść na l4 bo nie był w stanie dac mi lżejszego stanowiska. Poza tym dość się napatrzyłam jak kobiety poroniły bo chciały pracować jak najdłużej. Ok ale nie przy pracy fizycznej [emoji85] teraz idę na l4 od razu po macierzyńskim i zaległym urlopie. I nie mam zamiaru nikogo słuchać. Nawet docinek teściowej że ona do końca pracowała..taaTaa urlop [emoji1787][emoji1787][emoji1787] bankowo facet to wymyślił. Ja zawsze mówię mężowi że możemy się zamienić - ja wrócę do pracy a on w domu z dzieckiem [emoji1787] od razu mówi że nie ma takiej opcji, bo mógłby wtedy od razu osiwieć i zejść na zawał [emoji1787]Super [emoji3059] to teraz proszę już się nie stresować [emoji173] zazdroszczę Ci tej wizyty [emoji4] do mojej jeszcze tydzień [emoji85]
Ja z kolei mam prace biurowa ale bardzo stresującą do tego atmosfera okropna więc nie mam zamiaru siedzieć i się stresować.
 
Mnie strasznie wkurza jak ktoś komentuje że tak szybko poszłam na l4 (w 1 ciąży w 8tc). Miałam pracę fizyczną a dodatkowo dużo stresu - mój kierownik sam kazał mi iść na l4 bo nie był w stanie dac mi lżejszego stanowiska. Poza tym dość się napatrzyłam jak kobiety poroniły bo chciały pracować jak najdłużej. Ok ale nie przy pracy fizycznej [emoji85] teraz idę na l4 od razu po macierzyńskim i zaległym urlopie. I nie mam zamiaru nikogo słuchać. Nawet docinek teściowej że ona do końca pracowała..taaTaa urlop [emoji1787][emoji1787][emoji1787] bankowo facet to wymyślił. Ja zawsze mówię mężowi że możemy się zamienić - ja wrócę do pracy a on w domu z dzieckiem [emoji1787] od razu mówi że nie ma takiej opcji, bo mógłby wtedy od razu osiwieć i zejść na zawał [emoji1787]Super [emoji3059] to teraz proszę już się nie stresować [emoji173] zazdroszczę Ci tej wizyty [emoji4] do mojej jeszcze tydzień [emoji85]
Doskonale Cię rozumie bo też pracuje fizycznie i ciężko mamy, a ja gdybym jednak była w ciąży to też od razu idę na l4 jeszcze mam dużo zaległego urlopu więc jakby co to też idę na wolne
 
reklama
Do góry