reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
A w ogóle macie jakieś objawy ?
Mnie dosyć mocno podbrzusze boli, rano to spoko, popoludniami gorzej, i tak raz z prawej, raz z lewej, raz pod spodem [emoji848]
I na kawe nie moge patrzeć, ramo mnie mdli po wszystkim, a później jadłabym tylko słone, i ew. Lody smietankowe. [emoji85]

Mnie tez podbrzusze pobolewa. W nocy to mnie ból obudził.
W poprzedniej ciąży pił kawe normalnie 2 dziennie, a teraz nie dam rady. [emoji24][emoji24][emoji24]
 
Mnie też boli podbrzusze, piersi bardzo 🙄 i czuje się zmęczona mega, zaczynam się irytować w pracy. Jeszcze dziś komentarz mojej mamy na to, że w czerwcu to już na pewno nie będę pracować- "ciąża to nie choroba "
 
A w ogóle macie jakieś objawy ?
Mnie dosyć mocno podbrzusze boli, rano to spoko, popoludniami gorzej, i tak raz z prawej, raz z lewej, raz pod spodem [emoji848]
I na kawe nie moge patrzeć, ramo mnie mdli po wszystkim, a później jadłabym tylko słone, i ew. Lody smietankowe. [emoji85]
Ja jak robie sie glodna to mdli mnie[emoji44]
Plus jestem chooooora[emoji40]
 
Mnie też boli podbrzusze, piersi bardzo [emoji849] i czuje się zmęczona mega, zaczynam się irytować w pracy. Jeszcze dziś komentarz mojej mamy na to, że w czerwcu to już na pewno nie będę pracować- "ciąża to nie choroba "

Mama się nie przejmuj.
Wiesz. Poradnia ciąże miałam super do 25 tygodnia. Nic mi jie było. Pracowałam. Robilama nawet 500 km autem w pracy poki o ciąży nie powiedziałam, potem przestali mnie wysyłać.
A teraz tragedia. Nie dałabym rady pracować
 
Mnie też boli podbrzusze, piersi bardzo [emoji849] i czuje się zmęczona mega, zaczynam się irytować w pracy. Jeszcze dziś komentarz mojej mamy na to, że w czerwcu to już na pewno nie będę pracować- "ciąża to nie choroba "

Ciaza to nie choroba, a urlop macierzynski to urlop[emoji123][emoji1787]
 
reklama
Do góry