reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Witajcie dziewczyny, ja będę w sobotę albo w niedziele robić test, robiłam 2 dni temu nic nie wyszło a @ powinna być już 3 dni temu więc jest iskierka nadzieji
 
reklama
A czy choruje któraś z Was na astmę ?
Nie wiem czy mogę brać leki czy nie powinnam :( a do piatku nie ogarne bez, tak mnie w klatce zaciska okrutnie :/
Ja choruję od wielu lat :) Przyjmuję Fostex i przed staraniami zapytałam pulmonologa co z momencie ciąży, bo są różne szkoły. Powiedział, że lek, który przyjmuję jest polecany w ciąży, a do tego gdy dusi się mama to dusi się dzieciaczek.. więc nie warto ryzykować niedotlenieniem.. ale najlepiej skonsultować się ze swoim lekarzem prowadzącym.

Jutro pierwsza beta, oszaleję.. do tego od rana tak strasznie boli mnie głowa, że pomaga tylko leżenie [emoji2962]

Dzisiaj w apce 4t+1 [emoji3060]
 
Ostatnia edycja:
Kochana tu piszą, że 23 dni ale im chodzi od zagnieżdżenia zarodka a nie od owulacji. I to jest różnica.
Wiesz bo im chodzi o zapłodnienie a ja u mnie celuje że było to w okolicach 9, 11 lub 13. Jeśli będę liczyć od początku cyklu to nie powinno być serduszka na mojej wizycie (11.03) a jak liczę wg aplikacji to powinno być kilka dni wcześniej. Aż jestem ciekawa co z tego będzie [emoji4] najważniejsze aby wszystko było ok [emoji4]
Dziewczyny, jeszcze 2 godziny.. stresuje się meega [emoji19]
Mi przed wizytami pomagały książki [emoji4] najlepiej erotyki [emoji1787][emoji48]
Cześć dziewczyny [emoji6] czytam Was od paru dni, bardzo mocno gratuluję Wam [emoji4]... W poniedziałek u mnie 2 kreski, @ powinna przyjść wczoraj, a dziś beta 452,96...
Super [emoji173] witaj i rozgość się [emoji847]
Witajcie dziewczyny, ja będę w sobotę albo w niedziele robić test, robiłam 2 dni temu nic nie wyszło a @ powinna być już 3 dni temu więc jest iskierka nadzieji
Trzymam mocno kciuki [emoji110] odzywaj się i dawaj znać [emoji3059]
 
Dokładnie. Musimy się tu nawzajem wspierać a nie rzucać z pazurami. Wiadomo, że każda będzie miała lepsze i gorsze dni a w związku z tym różne nastroje ale jakoś może damy radę.

Moja apka pokazuje 4+3 :) Odebrałam dziś wynik beta 4486,43 a przedwczoraj było 1744,22 więc myślę że w normie bardziej martwi mnie progesteron- 16,8. Wzrósł ale niewiele. Dziewczyny doradźcie proszę czy wstrzymać się do poniedziałkowej wizyty czy spróbować kupić Duphaston jutro i zacząć go brać sama?
Mi aplikacja też pokazuje 4+3 Ale moja beta jest dużo niższa 🤔
W poniedziałek: 124,80 a dziś 329,80
 
Mi aplikacja też pokazuje 4+3 Ale moja beta jest dużo niższa [emoji848]
W poniedziałek: 124,80 a dziś 329,80
Może masz inne normy w labo albo inne jednostki?
U mnie normy są bardzo szerokie
Screenshot_20200304_184017.jpeg
 
Dokładnie. Musimy się tu nawzajem wspierać a nie rzucać z pazurami. Wiadomo, że każda będzie miała lepsze i gorsze dni a w związku z tym różne nastroje ale jakoś może damy radę.

Moja apka pokazuje 4+3 :) Odebrałam dziś wynik beta 4486,43 a przedwczoraj było 1744,22 więc myślę że w normie bardziej martwi mnie progesteron- 16,8. Wzrósł ale niewiele. Dziewczyny doradźcie proszę czy wstrzymać się do poniedziałkowej wizyty czy spróbować kupić Duphaston jutro i zacząć go brać sama?

A może przekręć do gina. [emoji846]
 
reklama
Betę zrobilam.tylko niestety w dwóch różnych labolatoriach i są różne normy więc nie mogę tak jednoznacznie określić czy wyszła ok.Wydaje mi się że beta ok.gina swojego mam dopiero 10 marca.progesteronu nie robiłam.biore luteinę i acard od początku.tak mi lekarz kazał.

To jak bierzesz luteinę to progesteron wyjdzie niemiarodajny. Luteina wpływa na poziom progesteronu. Duphaston jest syntetycznym progesteronem i nie wpływa na wynik prog w krwi
 
Do góry