reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Cześć dziewczyny, można dołączyć?
Wg ostatniej miesiączki (31.01) wyglada na to że bedę listowadową mamą :)
Mam 30 Lat, 3 cykl starań, w sobotę (30dc) robilam test i wyszedł negatywny(chociaż jak teraz myślę to wydawało mi się że coś przebija pod kątem, ale byłam pewna że to moja wyobraźnia (pragnienie bycia mamą, no cóż, same wiecie ), no i genralnie byłam pewna że cykl stracony, @ się pojawi, i tyle z tego będzie. Przyjechali znajomi, wypiliśmy parę drinków, w niedzielę czekałam na @ bo już zaczynał brzuch boleć powoli. W poniedziałek zrobiłam test - bardzo blada krecha :O , poszłam we wtorek na betę, wynik 70.3, jutro zrobię powtórkę:)
Teraz siedzę i sie zamartwiam.
No i tak to u mnie wygląda :)
W piatek mam gina, wiem że jeszcze nic nie zobaczy, ale że mam wizytę umówioną to już pójdę, pierwsza ciąża, nie ogarniam [emoji85]

Gratuluje i witaj wśród nas [emoji7][emoji7]
Nie zamartwiaj się na zapas.
 
reklama
A czy choruje któraś z Was na astmę ?
Nie wiem czy mogę brać leki czy nie powinnam :( a do piatku nie ogarne bez, tak mnie w klatce zaciska okrutnie :/
 
Co to za aplikacja? :)

A pregna start jeszcze nadaje się na branie w ciąży? Kupiłam ostatnio kilka opakowan.

Bardzo mi się podoba jak tak miło każdą nowa mamę witacie, rzadko się to spotyka na wątkach [emoji3526]
Preglife [emoji4] bardzo fajna apka [emoji106] używałam jej też w 1 ciąży. Na dalszym etapie daje fajne powiadomienia [emoji4]
Cieszymy się z każdego dzieciątka na forum [emoji173] i super że jest nas coraz więcej [emoji173]
Mi apka mowi 4+6 [emoji3526]
Też masz skurcze podbrzusza?
U mnie co jakiś czas czuje jakbym miała dostać @ to takie pobolewanie jest. Ale podobno to więzadła działają i stąd to uczucie [emoji4] pamiętam że w pierwszej ciąży też mnie tak pobolewał i dostałam chyba od lekarki jakieś czopki do środka. Zobaczymy tym razem [emoji4]
 
reklama
Co to za aplikacja? :)

A pregna start jeszcze nadaje się na branie w ciąży? Kupiłam ostatnio kilka opakowan.

Bardzo mi się podoba jak tak miło każdą nowa mamę witacie, rzadko się to spotyka na wątkach [emoji3526]
Na mamach na pazdziernik to się dzieje nie są takie miłe, a wręcz już drapią się pazurkami, przykre to jak nie sznuja czyiś porażek i gorszych dni.
 
Do góry