reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Właśnie to czekanie na pierwszą wizytę jest chyba najgorsze [emoji85] najpierw czekanie na serduszko, potem na 12tc itd każda wizyta stresuje ale damy radę [emoji3059]
 
Wiesz bo im chodzi o zapłodnienie a ja u mnie celuje że było to w okolicach 9, 11 lub 13. Jeśli będę liczyć od początku cyklu to nie powinno być serduszka na mojej wizycie (11.03) a jak liczę wg aplikacji to powinno być kilka dni wcześniej. Aż jestem ciekawa co z tego będzie [emoji4] najważniejsze aby wszystko było ok [emoji4]Mi przed wizytami pomagały książki [emoji4] najlepiej erotyki [emoji1787][emoji48]Super [emoji173] witaj i rozgość się [emoji847]Trzymam mocno kciuki [emoji110] odzywaj się i dawaj znać [emoji3059]
oczywiście że od razu się podzielę nowinami
 
Ja choruję od wielu lat :) Przyjmuję Fostex i przed staraniami zapytałam pulmonologa co z momencie ciąży, bo są różne szkoły. Powiedział, że lek, który przyjmuję jest polecany w ciąży, a do tego gdy dusi się mama to dusi się dzieciaczek.. więc nie warto ryzykować niedotlenieniem.. ale najlepiej skonsultować się ze swoim lekarzem prowadzącym.

Jutro pierwsza beta, oszaleję.. do tego od rana tak strasznie boli mnie głowa, że pomaga tylko leżenie [emoji2962]

Dzisiaj w apce 4t+1 [emoji3060]
Dzięki za informacje 💗
Źle się dziś czuję pod astmowym względem, zaciska mnie tak i źle sie oddycha. Nie wiem czy to ciąża czy to powietrze 🤔 mam tylko budezonid i salbutamol. Jutro będę z lelarzem rozmawiać może coś mi przepisze.
3mam kciuki za betę 💗
 
Dokładnie. Musimy się tu nawzajem wspierać a nie rzucać z pazurami. Wiadomo, że każda będzie miała lepsze i gorsze dni a w związku z tym różne nastroje ale jakoś może damy radę.

Moja apka pokazuje 4+3 :) Odebrałam dziś wynik beta 4486,43 a przedwczoraj było 1744,22 więc myślę że w normie bardziej martwi mnie progesteron- 16,8. Wzrósł ale niewiele. Dziewczyny doradźcie proszę czy wstrzymać się do poniedziałkowej wizyty czy spróbować kupić Duphaston jutro i zacząć go brać sama?

Wow piękny wynik 💗
Ta moja 70 słabo wygląda a apka mówi 4+6, jutro powtarzam, zobaczyny czy urosła :D
 
A w ogóle macie jakieś objawy ?
Mnie dosyć mocno podbrzusze boli, rano to spoko, popoludniami gorzej, i tak raz z prawej, raz z lewej, raz pod spodem 🤔
I na kawe nie moge patrzeć, ramo mnie mdli po wszystkim, a później jadłabym tylko słone, i ew. Lody smietankowe. 🙈
 
reklama
Właśnie to czekanie na pierwszą wizytę jest chyba najgorsze [emoji85] najpierw czekanie na serduszko, potem na 12tc itd każda wizyta stresuje ale damy radę [emoji3059]

Ja przed każda wizyta miałam mega stres ale u mnie były najpierw torbiele spotów naczyniowkowych w główce, a potem powiększone rogi komór bocznych na granicy z wodogłowiem. Generalnie malutka wyprzedzała z pomiarów wiek ciąży o 2-3 tygodnie. Ciąża pełna stresu.
Gin mnie uspakajał i tłumaczył ale wiecie jak jest...
 
Do góry