reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Cześć dziewczyny, można dołączyć?
Wg ostatniej miesiączki (31.01) wyglada na to że bedę listowadową mamą :)
Mam 30 Lat, 3 cykl starań, w sobotę (30dc) robilam test i wyszedł negatywny(chociaż jak teraz myślę to wydawało mi się że coś przebija pod kątem, ale byłam pewna że to moja wyobraźnia (pragnienie bycia mamą, no cóż, same wiecie ), no i genralnie byłam pewna że cykl stracony, @ się pojawi, i tyle z tego będzie. Przyjechali znajomi, wypiliśmy parę drinków, w niedzielę czekałam na @ bo już zaczynał brzuch boleć powoli. W poniedziałek zrobiłam test - bardzo blada krecha :O , poszłam we wtorek na betę, wynik 70.3, jutro zrobię powtórkę:)
Teraz siedzę i sie zamartwiam.
No i tak to u mnie wygląda :)
W piatek mam gina, wiem że jeszcze nic nie zobaczy, ale że mam wizytę umówioną to już pójdę, pierwsza ciąża, nie ogarniam 🙈
Witamy, gratulacje ❤🤰
Nie szarpmy sobie nerwów wzajemnie bądźmy dobre dla siebie i traktujmy się z szacunkiem. Pokażmy innym, że mozna być dobrym, bo dobro wraca. [emoji172][emoji172][emoji172][emoji172][emoji172][emoji172][emoji172][emoji172]
Super napisane 😍
 
Dziewczyny, jeszcze 2 godziny.. stresuje się meega [emoji19]
Czyżby wizyta??? Musi być dobrze [emoji846] zrelaksuj się, dobra muzyka, film, książka ciepła kąpiel, czy też spacer. Zajmij czymś głowę. Nie czytaj internetów o złych przypadkach. Głowa do góry. Kciukasy zaciśnięte [emoji106][emoji106][emoji106][emoji106][emoji106][emoji172][emoji172][emoji172][emoji172][emoji172]
 
Nie szarpmy sobie nerwów wzajemnie bądźmy dobre dla siebie i traktujmy się z szacunkiem. Pokażmy innym, że mozna być dobrym, bo dobro wraca. [emoji172][emoji172][emoji172][emoji172][emoji172][emoji172][emoji172][emoji172]
Dokładnie. Musimy się tu nawzajem wspierać a nie rzucać z pazurami. Wiadomo, że każda będzie miała lepsze i gorsze dni a w związku z tym różne nastroje ale jakoś może damy radę.

Moja apka pokazuje 4+3 :) Odebrałam dziś wynik beta 4486,43 a przedwczoraj było 1744,22 więc myślę że w normie bardziej martwi mnie progesteron- 16,8. Wzrósł ale niewiele. Dziewczyny doradźcie proszę czy wstrzymać się do poniedziałkowej wizyty czy spróbować kupić Duphaston jutro i zacząć go brać sama?
 
Ja ostatni okres tez miałam 22.01.
A robiłaś jakieś badania? Betę, progesteron?
Betę zrobilam.tylko niestety w dwóch różnych labolatoriach i są różne normy więc nie mogę tak jednoznacznie określić czy wyszła ok.Wydaje mi się że beta ok.gina swojego mam dopiero 10 marca.progesteronu nie robiłam.biore luteinę i acard od początku.tak mi lekarz kazał.
 
reklama
Do góry