reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

U mnie dzisiaj 10+6, dolegliwości brak, nie czuję się jakbym była w ciąży, może tylko tyle że mam większy apetyt i wszystko mi smakuje lepiej :)
tak mnie przestraszyłyście z tą tarczycą, że zrobiłam znowu bo ostatnio miałam 2,32 czyli tak na skraju dopuszczalności, teraz spadła do 1,18.
czekam na wizytę poniedziałkową, mam nadzieję że moja ginka wróciła już z kwarantanny.

Wczoraj pierwszy raz od ponad miesiąca wyszłam na spacer, piękna ta wiosna gdyby nie ten wirus, przy okazji rzuciłam się na lodówkę z lodami w sklepie i zrobiłam zapasy :)

ten koktajl wygląda obłędnie, aż ślinka cieknie :)
 
reklama
Jejku, jak gorąco dzisiaj [emoji15] byłam z dzieciakami, chwilę poleżałam na leżaku i aż mnie nogi piekły [emoji2] właśnie zjadłam kremówkę, teraz najchętniej poszłabym spać [emoji23] Tymczasem idę robić obiad [emoji16]

Gratuluję wszystkich dzisiejszych wizyt. Super, że wszystko dobrze [emoji846]

Edit: Właśnie się zorientowałam, że dzisiaj u mnie 10+0 [emoji1]
 
Ja tez mam 15 maja 😃
Ja mam 14 maja 😊
A mnie Twój koktajl przypomina chłodnik z młodych buraczków
emoji39.png
aaa truskawki tak czekam z niecierpliwością ale na te moje z działki, nie mogę jeść sklepowych bo zaraz wysypana jestem i rodzinka też. Powiem Ci, że mnie też energia dziś rozpiera, dużo w domu porobilam, i przede wszystkim dobrze się czuję bo wczoraj rano to 3 godziny bezwład
emoji1785.png
Tak samo u mnie, wczoraj bezwlad mięśni, dosłownie. Dziś tryskam energia 😁
Ojjj ja też czekam na truskawki [emoji7] ale te prawdziwe nasze polskie [emoji173]
My właśnie z synkiem na ogrodzie sobie siedzimy [emoji16] w trójmieście cudowna pogoda [emoji847]
Na Śląsku też piękna pogoda 😊
 
Jeju wykonczycie mnie z tym arbuzem..tak mi się chce od dawna, ale mąż ciągle mówi że w sklepie nie było hmmm...i już sama nie wiem..[emoji1]
A tak mi się strasznie chce arbuza..
Ostatnio kupił jabłka to leżą, bo mi się odechciało jak już kupił..co ja na to poradzę hihi
Hahaha mam to samo dziewczyny kuszą arbuzem a mi się chce od dawna a jak prosiłam tz to mówił że są tylko w całości a ja całego wielkiego nie zjem, chciałam kawałek i nie ma [emoji22][emoji22]
 
Ja już po usg, jest ok :) jeszcze czekam na pobranie krwi :)
Tym razem gin też zabawił się w odgadywanie płci i jego zdaniem na 90% chlopak [emoji23][emoji23][emoji23]
Jak się fajnie ruszał maluszek [emoji7] pierwszy synek to był śpioch i zawsze na USG odwrócony był pupa i spał :) a tutaj mlodziak brykal [emoji7]
USG zrobil, bo z pomiarów zamiast 11+4 wyszło 12+1 :)

Zobacz załącznik 1109969
Hehe chłop jak dąb [emoji16] oby się nie mylił [emoji4] super, że wszystko w porządku [emoji3059][emoji8]
 
@CoffeS też kupiłam detektor używkę. Który tc masz? U mnie wczoraj było 11+3 i już miałam się poddać bo nic nie było słychać ale trochę cierpliwości i znalazłam serduszko. Szukaj niziutko, duuużo poniżej linii pępka, jakieś 8 cm.

@Dżasta spróbuj to zmienisz zdanie [emoji4]Sól właśnie podkręca smak pomarańczy. Kroje pomarańcze w plastry i posypuję je szczypta soli, pychota [emoji39]

Któraś pisała (chyba Ewelka) , ze ma erytrocyty w moczu, dużo ich masz? Na wyniku powinno być napisane.
Haha jakoś nie wyobrażam sobie pomarańczy z solą [emoji33][emoji33][emoji33]
To tak jakbym sobie sałatkę owocowa posypała solą [emoji1785][emoji1785]
 
reklama
Ja dziś mam ekstra dużo siły i obiad będzie 2 daniowy, zupa ogórkowa, na drugie ziemniaki, mizeria i pieczone pałki kurczaka [emoji123]
A teraz popijam koktail bananowo jagodowo malinowy, faza na owoce nie przechodzi, do szczęścia brakuje tylko truskawek
Mniaaaaam [emoji7]
 
Do góry