reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Szczerze Ci powiem, że sama bym miała w głowie rollercoaster, gdyby mi tak płeć co któreś usg zmieniali [emoji28] Z jednej strony bardzo chciałabym już znać, z drugiej wolałabym mieć jednak maksimum pewności, żeby się nie nastawić. Wiadomo, kiedy jest już taka pewność? :)
Przy porodzie będziesz miała 100% pewności [emoji3][emoji3]
 
Babki, byłam na badaniach [emoji2] podjechalam pod labo pare minut po 9 i na szczęście była przede mną tylko jedna babeczka [emoji120] ale miałam przeboje bo wbiła mi się w prawa rękę i wogole krew nie leciała, ja ogólnie mam słabo widoczne żyły ale nie lubię jak tak grzebią ta igła i nic nie leci [emoji3525] no to od nowa jazda z lewa ręka i tam jak się nagle krew puściła, to chyba z 4 waciki przesiakly mi krwią zanim się uspokoiło ( jednak acard daje radę) [emoji6] bałam się żeby nie zwymiotować, bo oczywiście w domu przed wyjazdem rzyganie zaliczone, wyszarpało mnie za wszystkie czasy [emoji2953] teraz do 15 czekam na wyniki i szczerze powiem ze trochę mam stres! [emoji20]
Jejku współczuję Ci tych przebojów, mi kiedyś tak grzebała w lewej ręce bo nie mam tam widocznych żyłek zbytnio to zemdlałam pozniej bo się na patrzyłam na to grzebanie igła, więc inaczej nie mogło się skończyć [emoji2953]️[emoji2953]️[emoji51] teraz daje tylko i wyłącznie prawa rękę bo tam mam jedną gruba żyle na zgięciu.
 
reklama
Do góry