reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

No i my z dzidzia też po wizycie NFZ dzisiaj. Pan doktor nawet miły i dużo powiedział wg niego przezierność karkowa 1,0 i kość nosowa widoczna dziecka nie mógł dokładnie zmierzyć bo bardzo ruchliwe jest [emoji5] ostatecznie zmierzył 53mm ale mówił że i tak większe bo miało podczas mierzenia pochylona główkę. No i widziałam jak macha do mnie rączka [emoji7][emoji7][emoji7] taki słodki widok
Jutro prenatalne teraz już wiem że łapiemy się w widełki więc nie mogę się doczekać co to jutro będzie [emoji5][emoji5]
Super info [emoji7][emoji7][emoji8]

No słodkie to jest jak się bobasek rusza i rączkami macha [emoji3059][emoji3059]
 
reklama
Martii pięknie wyglądasz[emoji3531] pozazdrościć figury! Mam nadzieję, że tym razem szybciej uda mi się do formy wrócić po porodzie , bo ostatnio miałam nieźle przeboje [emoji123]Mnie się udało odkupić od znajomej kilka par dżinsów i krótkie spodenki ciążowe za grosze, teraz jakieś leginsy i t-shirty muszę kupić.

Obiad mam już gotowy, dzisiaj polędwiczki w sosie śmietanowym, surówka z młodej kapusty i młode ziemniaczki [emoji39]

Dżasta ty chyba pisałaś że masz jakieś dziwne uczulenie nie wiadomo na co. Jak już wszystko wyeliminujesz, to pomyśl o barwnikach. Mój tata długo szukał alergii i okazało się, że ma na ciemne barwniki[emoji848]
O kurcze ale w czym szukać tych barwników? Dzisiaj widzę po nogach, że troszkę lepiej wyglądają i tak nie swędzą..
Ale wiecie co wyeliminowałam? Ta poduszkę ciążową z łóżka wywaliłam, tz pomyślał, że może to od niej...
Bo dziewczyna oddawała za darmo, więc skorzystałam z okazji, nie chciałam całkiem za darmo, więc dałam jej kawę za to i wyprałam calutkiego Rogala z poszewka na 60 stopni a ona mówiła że ma psa w domu i tz się śmiał, że może jakieś pchły się w niej zaległy albo coś i mnie podrażniała [emoji848][emoji848] sama nie wiem, zobaczę kolejne dni czy całkiem mi zejdzie ta wysypka... No ale twarzą na niej spałam a nic nie mam na twarzy tylko nogi i zgięcia łokciowe delikatne krostki [emoji848]
 
Ja dziś mam ekstra dużo siły i obiad będzie 2 daniowy, zupa ogórkowa, na drugie ziemniaki, mizeria i pieczone pałki kurczaka [emoji123]
A teraz popijam koktail bananowo jagodowo malinowy, faza na owoce nie przechodzi, do szczęścia brakuje tylko truskawek
No nie mogę.. Jak możesz takie pyszności wstawiać tutaj [emoji39][emoji39]
Biegnę do Cb na koktajl [emoji2088][emoji2088][emoji2088]
 
O kurcze ale w czym szukać tych barwników? Dzisiaj widzę po nogach, że troszkę lepiej wyglądają i tak nie swędzą..
Ale wiecie co wyeliminowałam? Ta poduszkę ciążową z łóżka wywaliłam, tz pomyślał, że może to od niej...
Bo dziewczyna oddawała za darmo, więc skorzystałam z okazji, nie chciałam całkiem za darmo, więc dałam jej kawę za to i wyprałam calutkiego Rogala z poszewka na 60 stopni a ona mówiła że ma psa w domu i tz się śmiał, że może jakieś pchły się w niej zaległy albo coś i mnie podrażniała [emoji848][emoji848] sama nie wiem, zobaczę kolejne dni czy całkiem mi zejdzie ta wysypka... No ale twarzą na niej spałam a nic nie mam na twarzy tylko nogi i zgięcia łokciowe delikatne krostki [emoji848]
No wlasnie, pomysł co ostatnio zmienilas - jeśli wcześniej czegoś nie uzywalas, ubrania, płyny/proszki do prania, żele pod prysznic, może np nową pościel zalozylas bez wyprania? A może faktycznie nowy materiał od tej poduchy. A jeśli nie to może z ciąża się przypaletala jakas alergia ciążowa jedzeniowa
Edit: od leków /suplementów jakichś nowych też może być
 
reklama
Do góry