reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Mój dzisiejszy obiad pytanie czy domownikom będzie smakował, u jich pierogów sie nie jadło w ogóle, a to moje pierwsze pierogi sama nigdy nie robiłam. Zobaczymy jak będzie.
Jak na pierwsze to ładnie posklejane [emoji4] daj znać jakie wyszły [emoji122] za mną teraz chodzą z mięsem i sosem czosnkowym i brokułem.

Ja jutro jadę odwiedzić moich rodziców, bo już ponad miesiąc się nie widzieliśmy. Co prawda nie mieszkają daleko, bo 25 km. Muszę im zawieźć kilka rzeczy, więc przy okazji z wnukami się zobaczą, z resztą ja też już się stęskniłam.
 
reklama
Ja dziś mam ekstra dużo siły i obiad będzie 2 daniowy, zupa ogórkowa, na drugie ziemniaki, mizeria i pieczone pałki kurczaka 💪
A teraz popijam koktail bananowo jagodowo malinowy, faza na owoce nie przechodzi, do szczęścia brakuje tylko truskawek
 

Załączniki

  • IMG_20200423_132120.jpg
    IMG_20200423_132120.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 43
Mam już część dzisiejszych wyników 🙂 potas wyszedł dobrze, mocz również, czekam jeszcze na tsh i morfologie 🙂 bałam się o glukoze,ze wyjdzie wysoka ale jest w normie to mnie chyba najbardziej cieszy 😄 no i toxo nie przechorowane, aktualnie zakażenia brak więc trzeba na siebie uważać 🙂
 
Ja dziś mam ekstra dużo siły i obiad będzie 2 daniowy, zupa ogórkowa, na drugie ziemniaki, mizeria i pieczone pałki kurczaka 💪
A teraz popijam koktail bananowo jagodowo malinowy, faza na owoce nie przechodzi, do szczęścia brakuje tylko truskawek
Też lubię bardzo teraz takie koktajle 😍 smaki narobiłaś
 
Witam Was serdecznie :-) :) Ja dzis wstalam wyjatkowo o 12.. Jak mi sie fajnie spalo..
Na obiad dzis u mnie odgrzewane placki ziemniaczane no i mi ta nieszczesna kalafiorowa została..
Gratuluje udanych wizyt :-) tez zazdroszcze Wam tych prenatalnych ... ja ostatnio mialam dostac skierowanie ba te prenatalne ale lekarka tak sie zakrecila ze mi go nie dala.. Pewnie da mi je za tydzien
..
@Martii22 jak Ty cudownie wyglądasz.. Jestes sliczna kobieta.. I az trudno uwierzyć ze jestes już po 4 porodach.. Szczere gratulacje.. No i brzusio slicznie wyglada... Ktory to tydz?? Bo mam amnezje...
@Nastka89 tez mam wizyte 29 kwietnia ale o 10:50 :-)

I witam nowe kolezanki :-) Super ze odwazyłyście sie odezwac :-) Napewno Wam sie spodoba bo My super babeczki jestesmy ;-)

9 i 3 dopiero. Dziewczyny piszą że ,,domek'' ale u mnie to już po woli motel się robi
 
Dziewczyny przepadałam na trochę znowu, bo jednak mdlilo mnie okropnie plus migrena ale w piątek będę miała 12+0 i od wczoraj żyje, i jaki apetyt zjadłabym dosłownie wszystko także jest nadzieja ze będę funkcjonować. Ja mam prenatalne za tydzień 30 kwietnia ale chyba zrobię samo usg.
 
reklama
Ja dziś mam ekstra dużo siły i obiad będzie 2 daniowy, zupa ogórkowa, na drugie ziemniaki, mizeria i pieczone pałki kurczaka [emoji123]
A teraz popijam koktail bananowo jagodowo malinowy, faza na owoce nie przechodzi, do szczęścia brakuje tylko truskawek
A mnie Twój koktajl przypomina chłodnik z młodych buraczków [emoji39] aaa truskawki tak czekam z niecierpliwością ale na te moje z działki, nie mogę jeść sklepowych bo zaraz wysypana jestem i rodzinka też. Powiem Ci, że mnie też energia dziś rozpiera, dużo w domu porobilam, i przede wszystkim dobrze się czuję bo wczoraj rano to 3 godziny bezwład [emoji1785]
 
Do góry