reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Szpital w którym mój lekarz przyjmuje..to już na pewno odwola wizyty 😭😭
 

Załączniki

  • Screenshot_2020-04-22-18-05-06-046_com.facebook.orca.jpg
    Screenshot_2020-04-22-18-05-06-046_com.facebook.orca.jpg
    317 KB · Wyświetleń: 86
reklama
Też mam full bakterii w moczu i dostałam urosept, żeby brac i muszę powtórzyć wyniki i mama kazała jeść mi dużo żurawiny a kolezanka też miała i lekarka też kazała jeść żurawinę i dostała jakieś tabletki dopochwowe i żel zapobiegawczo a jak powtórzyła wyniki to było ok. Także spokojnie lekarz coś pewnie Ci da na to [emoji6]

Dziękuje! Mam żurawinę w domu, zacznę jeść 🙂
 
Tak się naczytałam o piciu od Was, że sobie przypomniałam :) przed ciążą piłam około 2.5l bo chodziłam praktycznie coddziennie na siłownię lub biegać i wtedy pamietalam o piciu a teraz trochę mniej. No i też mam bakterie w moczu co chwilę to może przez to. Zrobiłam sobie kubek rumianku z sokiem z żurawiny i truskawkami :) pycha!
 
Zamówiłam pizze :) może zjem kawałek, dziś nie mam na nią szczególnej ochoty, bardziej mąż 🙂 strasznie się boję tych jutrzejszych badań, ze mdłości i wymioty mnie wykończą 😞
 
Czyli zaczynam drugi trymestr?
Jak to szybko zleciało. Gratulacje 😍
Szpital w którym mój lekarz przyjmuje..to już na pewno odwola wizyty 😭😭
O kurcze to co z Twoją opieką teraz ?
Dobrze, że serduszko bije[emoji123] który tydzień wg usg jest?
Kurde też się boję, że będę jeszcze za szybko:/
Ja jutro o 9 mam wizytę NFZ a w piątek mam umówione prenatalne na 12+0 więc mam ten komfort że jutro się dowiem jaki dzidziuś duży czy łapię się w widełki
 
reklama
@sandyy raczej się nie strulam. Ja mam jeden dzień taki drugi taki . Raz coś zjem, raz nie. Około tygodnia miałam spokój , a teraz od nowa...
 
Do góry