reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Dziewczyny, pomocy! mam już wyniki, nie wszystkie, mogłybyście spojrzeć co oznaczają? Ja już panikuję...

Toxoplazmoza IgG 0,00 IU/ml
Ujemny Wątpliwy 1,6 - 2,9
Dodatni 3,0 i powyżej

Toxoplazmoza IgM 0,104 Index
Ujemny Wątpliwy 0,50-0,59
Dodatni 0,60 i powyżej

Różyczka IgG 38,73 IU/ml
Ujemny 0,0-4,9
Wątpliwy 5,0-9,9
Dodatni >=10,00

Różyczka IgM 0,08 Index
Ujemny Wątpliwy 1,20-1,59
Dodatni 1,60 i więcej

Cytomegalia IgG 0,233 U/ml
Ujemny 0,0 - 6,0
Wątpliwy 6,0-15
Dodatni powyżej 15
Wyniki są ok :)
Nie chorowałas na toxo i cytomegalie i trzeba uważać
 
reklama
Z wieści spożywczych - namówiłyście mnie na arbuza! Wchodząc do warzywniaka akurat właściciela przekrajała - piękny, czerwoniutki, mało mi ślinka nie pociekła, od progu go zarezerwowałam dla siebie [emoji14]
Natomiast papryka czerwona u mnie po 33 złote!!! Szok.

U mnie truskawki widziałam wczoraj[emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
Juz zamówiłam na jutro[emoji23]

Papryce się przyjrzę, bo kurde kupujemy na bieżąco, ale mój mężu nie patrzy na ceny[emoji2356]
 
Hej dziewczyny....
Ja dzisiaj po wizycie kontrolnej- na usg mała fasolka skakala i fikołki robila :-) :) to dzisiaj wyskoczył 10 tc... Zdjęcia nie mam bo byłam na NFZ :dry:
Pobrano mi cytologie i mam jakies brązowo-krwiste upławy i pobolewa mnie podbrzusze :no2:
Któraś z Was też tak miała??
Cieszę się, że ok na wizycie:) odnośnie plamień nie pomogę, ale w sumie gin Cie widział i nic na nie nie powiedział?
 
Dziękuje uspokoiłyście mnie, moczu nie robiłam dobre kilka lat, czasami miewam zapalenia pęcherza wiec możliwe, że znowu coś się rozwinęło tym razem bezobjawowo .. [emoji20] we wtorek porozmawiam z ginekolog, czy robimy coś w tym kierunku czy nie.

A co do ogolenia jednej pachy to mi się to dość często zdarza [emoji848][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] Mój zawsze się śmieje ze mnie no ale jak baba ma tyle rzeczy do zrobienia podczas kąpieli to i można się pogubić [emoji2372][emoji1787][emoji1787]


Żadna z Was nie poznała płci podczas usg genetycznego ?
Ja poznałam domniemanie na wizycie w 11tc na wizycie kontrolnej. Ale to traktuje jako 50 na 50 mimo wszystko :)
 
No ja też taka nie ogarnięta, ostatnio w święta w sukience zrobiłam [emoji51]
Ale jak pod koniec ciąży to pewnie nie wejdę w tą sukienkę hehe
Dlatego ja robię w gaciach i staniku od ćwiczenia na rurze [emoji23] cycki mi nie urosną i tak, a gacie rozciagliwe[emoji23][emoji23][emoji23]
 
Jak to szybko zleciało. Gratulacje [emoji7]

O kurcze to co z Twoją opieką teraz ?

Ja jutro o 9 mam wizytę NFZ a w piątek mam umówione prenatalne na 12+0 więc mam ten komfort że jutro się dowiem jaki dzidziuś duży czy łapię się w widełki
Ja mam jutro prenatalne i będzie 11+4. Tydzien temu byłam na kontrolnej wizycie i niby równo bubek (albo bubcia [emoji23]) rośnie, więc zobaczymy [emoji848]
 
reklama
Do góry