reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Hej dziewczyny....
Ja dzisiaj po wizycie kontrolnej- na usg mała fasolka skakala i fikołki robila :-) :) to dzisiaj wyskoczył 10 tc... Zdjęcia nie mam bo byłam na NFZ :dry:
Pobrano mi cytologie i mam jakies brązowo-krwiste upławy i pobolewa mnie podbrzusze :no2:
Któraś z Was też tak miała??
Spokojnie może tak być, moja ginekolog też mi pobierała cytologie i mówiła że mogą być jakieś plamienia po cytologi.
 
U mnie truskawki widziałam wczoraj[emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
Juz zamówiłam na jutro[emoji23]

Papryce się przyjrzę, bo kurde kupujemy na bieżąco, ale mój mężu nie patrzy na ceny[emoji2356]

Cena papryki czerwonej szok, 25 zł za 4 sztuki zapłaciłam dzis.. nie spojrzałam na cenę za kg, tak to bym nie brała, kurcze bez przesady !!! Wszystko tak poszło w górę.. dramat.
 
U nas w delikatesach na początku marca papryka byla po 58 albo 59 zl za kilogram😂 w Lidlu bio 13 zl kilogram wtedy. Teraz na szczęście cen nie znam, bo maz ogarnia
 
To chyba najwyższy czas na prenatalne 😐 czytałam że do 84 mm
Ja mam jutro prenatalne i będzie 11+4. Tydzien temu byłam na kontrolnej wizycie i niby równo bubek (albo bubcia [emoji23]) rośnie, więc zobaczymy [emoji848]
To szybko masz prenatalne
Kurcze jak dotykam brzuch to twardnieje... wyczuwam dosłownie pod skórą[emoji848]
A to tak ma być ? Bo ja się nie znam..
 
Ona mierzyła cos tam innego nie powiem wam co ,i to coś miało 49mm , a mówi, że zaczyna się mierzyć od 50mm , a najlepiej jak ma 60mm. Nie mam pojęcia co nie dopytalam jak uluslyszalam serce to już mi było dobrze. A byłam tak sparaliżowana strachem, że nie dopytalam. Powiedziała ty, że spokojnie tak może być i mam przyjść we wtorek. Nie wiem czy już się stosować czy nie . Znów czekanie i banie się. A boje się okropnie.sprawdze jeszcze raz zaraz na USG, może ja coś źle patrzę z wielkością. Jak czytam , że na mniejsze i było u was ok to już nie wiem...ehhh
 
Chodzisz do pracy w tych leginsach? Jako ze to cienki material to moze jakies detergenty z ktorymi masz stycznosc,albo opary czegos wywoluja u Ciebie takie krostki. Albo proszek czy plyn do płukania zmienialas ostatnio? O to też mnie lekarka pytala.
Ja jestem w domu na L4 , ale jak idę do lekarza czy gdzieś wychodzę to zakładam leginsy i po powrocie do wieczora mi sie to nasila, ostatnio używałam kilka płynów a skora w ciąży jest bardzo wrażliwa , a ja lubie jak pranie intensywnie pachnie i byc moze te duże ilości zapachowych płynów tak działają skoro jakie leginsy bym nie nałożyła to i tak mnie swedzi [emoji848]
Chyba musze kupić płyn dla dzieci i zobaczyć czy cos sie zmieni [emoji848]
 
reklama
Do góry