reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Hej dziewczyny....
Ja dzisiaj po wizycie kontrolnej- na usg mała fasolka skakala i fikołki robila :-) :) to dzisiaj wyskoczył 10 tc... Zdjęcia nie mam bo byłam na NFZ :dry:
Pobrano mi cytologie i mam jakies brązowo-krwiste upławy i pobolewa mnie podbrzusze :no2:
Któraś z Was też tak miała??

Ja mialam po pobraniu cytologii plamienie- różowo beżowe kilka godzin- może że 3 i delikatnie
 
reklama
Dziękuje uspokoiłyście mnie, moczu nie robiłam dobre kilka lat, czasami miewam zapalenia pęcherza wiec możliwe, że znowu coś się rozwinęło tym razem bezobjawowo .. 😞 we wtorek porozmawiam z ginekolog, czy robimy coś w tym kierunku czy nie.

A co do ogolenia jednej pachy to mi się to dość często zdarza 🤔😂😂😂😂 Mój zawsze się śmieje ze mnie no ale jak baba ma tyle rzeczy do zrobienia podczas kąpieli to i można się pogubić 🤷🏼‍♀️🤣🤣


Żadna z Was nie poznała płci podczas usg genetycznego ?
 
Dziewczyny robicie sobie już jakieś fajne zdjęcia?? Takie np. że w każdym miesiącu w tym samych ciuchy i potem taka składanka jak brzuszek rósł??
Ja jakoś weny nie mam na fotki... Od siedzenia w domu człowiek taki nieogarnięty[emoji47]
No ja też taka nie ogarnięta, ostatnio w święta w sukience zrobiłam [emoji51]
Ale jak pod koniec ciąży to pewnie nie wejdę w tą sukienkę hehe
 
Mam to samo [emoji23] ciążę wyobrazalam sobie inaczej, że będę cykac milion ładnych fotek a teraz nie mam ochoty na takie rzeczy, chodzę cały dzień w dresie [emoji23] jednak jak człowiek pracuje to wszystko ma pod kontrolą i jest mega zorganizowany. Jak tylko zasiadlam na l4 - leń.

Haha mam to samo, tyle że ja w piżamie cały dzień i od L4, tzn jak już wyzdrowiałam to leń Totalny [emoji51][emoji51]
 
Oj nie widziałam, zaraz usunę. [emoji846]

Mam już wyniki z części badań, krew ok, trochę mocz mnie martwi, leukocyty i bakterie [emoji30][emoji30] któraś z Was też miała?
Wizytę mam we wtorek u ginekolog
Też mam full bakterii w moczu i dostałam urosept, żeby brac i muszę powtórzyć wyniki i mama kazała jeść mi dużo żurawiny a kolezanka też miała i lekarka też kazała jeść żurawinę i dostała jakieś tabletki dopochwowe i żel zapobiegawczo a jak powtórzyła wyniki to było ok. Także spokojnie lekarz coś pewnie Ci da na to [emoji6]
 
Ja bylam u rodzinnej wlasnie. Ciezko trafic z tym jedzeniem wlasnie, ja akurat skojarzyłam ogorek bo jadlam przez dwa dni a po odstawieniu plus tabletki wysypka ustapila.
Kurcze fajnie, że udało Ci się wyeliminować i domyśleć co to mogło być, u mnie się pojawiła już spory czas temu jak zaczęłam nosic leginsy i zaczęły mnie nogi swędzieć i brzuch i na brzuchu miałam takie pregi czerwone a później krostki pojawiły się na biodrach i nogach, z brzucha zeszły te pręgi jak zaczęłam kremem oliwkowym smarować a na nogach cały czas i się zwiększają te krosty, ostatnio znowu kolejne leginsy nałożyłam i nie zdjęłam po powrocie do domu a wieczorem jak zdjęłam to z tyłu pod kolanami miałam takie świeże i mega szczypiące krostki i ciągle mnie swędzą i ciągle myślę, że to od ubrań ale nie wiem bo jak mam wyeliminować ubrania? [emoji848][emoji848]
No i w zgięciach łokciowych też mam te krostki [emoji53]
 
reklama
Czyli zaczynam drugi trymestr?
 

Załączniki

  • b8cb2461-ff94-4018-bd35-3aa219cd9ed4.jpg
    b8cb2461-ff94-4018-bd35-3aa219cd9ed4.jpg
    46,9 KB · Wyświetleń: 85
Do góry