reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2020

Ja w nocy sie budze o 2-3 i potrafie nie spaci do6.. i tak dzien w dzien.. a w ciagu dnia tylko leze i leze
Ja też jak już się wybudze to trudno zasnąć w zeszłym tygodniu nie mogłam zasnąć do 2 obudziłam się o 7 i już nie spałam byłam nieprzytomna a jak chodziłam do pracy na 6 i spałam po 5-6 godzin to byłam wypoczęta 😂
 
reklama
Ja byłam u lekarza, jest ok. Usg nie robił powiedział że w maju.
Tylko zastanawia mnie bo powiedział że 8 tydzień a mi apka pokazuje 7+3
Pokazałam mu usg z piątku
 
To ja jedynie zwrócę uwagę na to, że warto aby to nosidełko było porządne bo dziecko będzie w nim prawie rok jeździć jako w foteliku więc warto, aby było bezpieczne. My kupiliśmy nowy wózek (a właściwie moi rodzice) i szczerze to nie wiem czy to była dobra decyzja, ale od początku wiedzieliśmy, że chcemy szybko drugie dziecko więc ten wydatek się rozkłada [emoji3526]
No to dobra inwestycja [emoji4][emoji4]
 
Hihi to tak jakby Twoja dzidzia się wstydzi.
Ja ostatnio byłam 2.04 i dzidzia miała 2,2 cm i lekarz mówił też że się rusza ale byłam na NFZ i tam nie za bardzo można oglądać bo wizyta na szybko szybko jak coś nie zapytasz to się nie dowiesz a teraz ide 23.04 no i dzień później mam prenatalne to tam mam nadzieję sobie dlugo pooglądam [emoji5]
To tydzień masz później wizyty niż ja [emoji4]
No to na pewno Twoja dzidzi bedzie juz wieksza I bedzie co ogladac [emoji7][emoji8]
Daj znać i wysyłaj zdjęcia co i jak tam [emoji4]
 
Dziewczyny takie pytanko czy Wy też tak jak ja wychodzicie tylko na badania i wizyty ewentualnie na swój ogródek ?
Czy chodzicie w tych czasach po zakupy lub gdzieś tam indziej?
Ja bym się bała więc ograniczam wyjścia do minimum czyli to co muszę a resztę załatwia mąż. Trochę mi go szkoda że teraz wszystko na niego spadło ale ja zawsze na niego mogę liczyć a on jest pomocny i bardzo zaangażowany.
Aż mam wyrzuty sumienia że mi to nieraz nawet ciężko pozamiatać czy kurze zetrzeć no ale mam nadzieję że od 2 trymestru siły i chęci do mnie powrócą 😁
Zawsze myślałam że jak już będę w ciąży na L4 to mnóstwo książek przeczytam bo lubię i znajdę sobie jakieś twórcze zajęcie a tu narazie dupa blada 😂
 
reklama
Dziewczyny takie pytanko czy Wy też tak jak ja wychodzicie tylko na badania i wizyty ewentualnie na swój ogródek ?
Czy chodzicie w tych czasach po zakupy lub gdzieś tam indziej?
Ja bym się bała więc ograniczam wyjścia do minimum czyli to co muszę a resztę załatwia mąż. Trochę mi go szkoda że teraz wszystko na niego spadło ale ja zawsze na niego mogę liczyć a on jest pomocny i bardzo zaangażowany.
Aż mam wyrzuty sumienia że mi to nieraz nawet ciężko pozamiatać czy kurze zetrzeć no ale mam nadzieję że od 2 trymestru siły i chęci do mnie powrócą [emoji16]
Zawsze myślałam że jak już będę w ciąży na L4 to mnóstwo książek przeczytam bo lubię i znajdę sobie jakieś twórcze zajęcie a tu narazie dupa blada [emoji23]
Ja chodzę tylko do sklepu
 
Do góry