reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Ja schudłam bo byłam opuchnięta od tego glutenu jakbys widziała moje zdjęcia sprzed i po to byś nie wierzyła.to jest możliwe ale w którymś momencie waga stanęła i utrzymywała się tak już cały czas ponad rok a teraz ciąża to wiadomo że pójdzie na plus [emoji6]
A jak wypije piwo to biegunka ostra i ból brzucha.
 
reklama
A jak wypije piwo to biegunka ostra i ból brzucha.
W piwie jest słód jęczmienny może ten trop..musicie zebrać wszystko co mu szkodzi i znaleźć wspólny składnik do tych produktów..
Szkoda żeby chłop się męczył. Rodzinę ma kolejne dziecko w drodze to powody do szczęścia a takie dolegliwości mogą mu to prędzej czy później zaburzyć.
 
W piwie jest słód jęczmienny może ten trop..musicie zebrać wszystko co mu szkodzi i znaleźć wspólny składnik do tych produktów..
Szkoda żeby chłop się męczył. Rodzinę ma kolejne dziecko w drodze to powody do szczęścia a takie dolegliwości mogą mu to prędzej czy później zaburzyć.
Dziękuję za info. I pomoc. Niech Bóg Wam w zdrowych dzieciach wynagrodzi [emoji172][emoji172][emoji172][emoji172]
 
Czy Wy też cały czas jesteście zmęczone i senne?
U mnie obecnie 11+1.
Śpię w nocy po 8-10 h, zawsze 1 lub 2 drzemki w ciagu dnia, a dzisiaj spalam 9 h w nocy i 6 h w ciagu dnia. Brak mi siły, żeby zrobić cokolwiek, mówię sobie jutro już pasuje coś posprzątać, ogarnąć pranie itp i znowu konczy sie na leżeniu i braku siły i motywacji do czegokolwiek.
 
Czy Wy też cały czas jesteście zmęczone i senne?
U mnie obecnie 11+1.
Śpię w nocy po 8-10 h, zawsze 1 lub 2 drzemki w ciagu dnia, a dzisiaj spalam 9 h w nocy i 6 h w ciagu dnia. Brak mi siły, żeby zrobić cokolwiek, mówię sobie jutro już pasuje coś posprzątać, ogarnąć pranie itp i znowu konczy sie na leżeniu i braku siły i motywacji do czegokolwiek.
Dzisiaj u mnie 10+6 i od kilku dni też jestem senna ale w nocy do 1 zasnąć nie mogę i tak do ok 9 śpię dzisiaj tylko do 7 bo na pobraniu krwi byłam to później drzemka obowiązkowo ale w dzień to tak góra półtorej godziny dłużej nie umiem.
Ponoć teraz rozwija się łożysko co nam siły zabiera ale nie wiem czy to sprawdzona informacja bo się nie znam
 
Dzisiaj u mnie 10+6 i od kilku dni też jestem senna ale w nocy do 1 zasnąć nie mogę i tak do ok 9 śpię dzisiaj tylko do 7 bo na pobraniu krwi byłam to później drzemka obowiązkowo ale w dzień to tak góra półtorej godziny dłużej nie umiem.
Ponoć teraz rozwija się łożysko co nam siły zabiera ale nie wiem czy to sprawdzona informacja bo się nie znam
Ja w nocy sie budze o 2-3 i potrafie nie spaci do6.. i tak dzien w dzien.. a w ciagu dnia tylko leze i leze
 
reklama
Do góry