reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Znaczy hmm produkty mączne są też kaloryczne. Może wtedy jadł więcej mięsa warzyw owoców i mu zlecialo. A może był opuchniety na skutek np właśnie alergii i mu kg ulecialy ale na zdrowie. Nie chcecie spróbować po prostu zamienić mąk na jakieś ryżowe gryczane itp? Bo wafle kukurydziane czy ryżowe to też nie jest rozwiązanie na dluzsza metę.
Zrezygnowaliśmy z wszystkiego co ma gluten produkty tylko bez glutenowe. Zupy nie zaprawiane mąka zero mąki.
Chleb bezglutenowy, zero wegety, i innych przypraw. Tylko sól i pieprz panierka z kukurydzy.
 
reklama
*może tuczące byłoby lepszym słowem.

Lekarz też dziwny ze nie bierze pod uwagę obserwacji pacjenta, niestety rzadko kiedy te spotkania z lekarzami działają na zasadzie współpracy
Nie wiem, jak z celiaka, bo na szczęście to nam sie upieklo, ale zlotym standardem w diagnostyce alergii jest dieta eliminacyjna. Kazdy lekarz nam to mówi. Badania moga nie wyjść, a po objawach wiem, ze cos uczula dziecko
 
Ja dziś po wizycie drugiej w ciąży, ufff uspokoiłam się i to bardzo słyszałam serce
9 tydzień raczkami ruszał :-) oto dzidziolek mały
 

Załączniki

  • MmsCamera_2020-04-16-11-16-30.jpg
    MmsCamera_2020-04-16-11-16-30.jpg
    152,2 KB · Wyświetleń: 71
Jak w ciągu 4 tyg schudł 7 kg w tym czasie miał ustalony termin pobytu na wewnętrznym i tam powiedział, że tyle schudł odkad trzymał dietę na gluten to mu lekarz powiedział jak sobie pan taka dietę wymyślił to tak pan schudli uczepił się czegoś czego nie ma u Pana. No to zrezygnował.
Ja też w ciągu miesiąca po przejściu na dietę schudłam 7 kg. Nie odpusccie i dociekajcie co to jest bo wiem z doświadczenia że po diagnozie i leczeniu jakość zycia o niebo lepsza.
Może to tylko jeden składnik diety a zobacz jak bardzo musi cierpieć.
Mi nerwica lękowa i taki wewnętrzny niepokój też przeszły po odstawieniu. Tak jak mówi @sandyy cudowne uzdrowienie a już mnie chcieli psychotropami faszerować.
 
Zrezygnowaliśmy z wszystkiego co ma gluten produkty tylko bez glutenowe. Zupy nie zaprawiane mąka zero mąki.
Chleb bezglutenowy, zero wegety, i innych przypraw. Tylko sól i pieprz panierka z kukurydzy.
Coś tu jest dziwnego w tym wszystkim bo normalnie przecież na zwykłej zbilansowanej diecie b/gluta się nie chudnie.
Może do dietetyka?
 
Coś tu jest dziwnego w tym wszystkim bo normalnie przecież na zwykłej zbilansowanej diecie b/gluta się nie chudnie.
Może do dietetyka?
Ja schudłam bo byłam opuchnięta od tego glutenu jakbys widziała moje zdjęcia sprzed i po to byś nie wierzyła.to jest możliwe ale w którymś momencie waga stanęła i utrzymywała się tak już cały czas ponad rok a teraz ciąża to wiadomo że pójdzie na plus 😉
 
reklama
Ja schudłam bo byłam opuchnięta od tego glutenu jakbys widziała moje zdjęcia sprzed i po to byś nie wierzyła.to jest możliwe ale w którymś momencie waga stanęła i utrzymywała się tak już cały czas ponad rok a teraz ciąża to wiadomo że pójdzie na plus 😉
Nono o to mi chodziło, że potem już się nie chudnie jeżeli dieta jest dobrze zbilansowana 😊
 
Do góry