reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Ja w nocy sie budze o 2-3 i potrafie nie spaci do6.. i tak dzien w dzien.. a w ciagu dnia tylko leze i leze
Mam tak samo, każdej nocy budzę się ok 2 i czasem uda mi się zasnąć lub nie. Mam bardzo lekki sen w nocy. A w ciągu dnia tak samo leżę leżę i na drzemkę nie ma szans. Rozumiem Cię bardzo dobrze 😊
 
reklama
O akurat ciuszki z Lidla są spoko :)
Tzn jak sa akcje, ze są megatanio to ta jakość też jest słaba. Ale pozostałe lidlowe bardzo lubię :)
No ja jakos kupilam 2 pary bodow normalnie a pozniej jak nikt nie kupowal to byly na wyprzedazach pajacyki, spodenki i body a i rajstpy jakoś tanio byly to tez wzięłam [emoji4]
 
No tak a moje bóle brzucha cale Zycie to nerwica[emoji2356][emoji2356][emoji2356] taka diagnozę mi stawiali. Nagle po odstawieniu glutenu nerwicy nie mam, cudowne ozdrowienie[emoji23]

Mojemu mężowi też na wieczne bóle głowy i wzorowe badania wcisnęli że ma nerwice a po wyleczeniu wszystkich zębów nagle ból jak ręką odjął wiec faktycznie lekarze niezawsze wiedzą co jest przyczyną to wolą zepchnąć na nerwice lub coś podobnego
 
Dziewczyny takie pytanko czy Wy też tak jak ja wychodzicie tylko na badania i wizyty ewentualnie na swój ogródek ?
Czy chodzicie w tych czasach po zakupy lub gdzieś tam indziej?
Ja bym się bała więc ograniczam wyjścia do minimum czyli to co muszę a resztę załatwia mąż. Trochę mi go szkoda że teraz wszystko na niego spadło ale ja zawsze na niego mogę liczyć a on jest pomocny i bardzo zaangażowany.
Aż mam wyrzuty sumienia że mi to nieraz nawet ciężko pozamiatać czy kurze zetrzeć no ale mam nadzieję że od 2 trymestru siły i chęci do mnie powrócą 😁
Zawsze myślałam że jak już będę w ciąży na L4 to mnóstwo książek przeczytam bo lubię i znajdę sobie jakieś twórcze zajęcie a tu narazie dupa blada 😂
Ja chodzę tylko do lekarza 😱 maz zakupy robi
 
Czy Wy też cały czas jesteście zmęczone i senne?
U mnie obecnie 11+1.
Śpię w nocy po 8-10 h, zawsze 1 lub 2 drzemki w ciagu dnia, a dzisiaj spalam 9 h w nocy i 6 h w ciagu dnia. Brak mi siły, żeby zrobić cokolwiek, mówię sobie jutro już pasuje coś posprzątać, ogarnąć pranie itp i znowu konczy sie na leżeniu i braku siły i motywacji do czegokolwiek.
Też padam na twarz, przy pierwszym dziecku robiłam jak Ty niestety teraz to już niemożliwe, a i noce niespane bo mlodszemu 4ki idą. :(
 
@Dżasta gratuluję slicznego Dzieciątka [emoji3531] Niech rośnie zdrowe :)

Synowi kupujemy głównie hm i smyk. Wcześnie rano tez 5 10 15 ale tu tez ciężko z jakością.

W ciąży z synem zle sie czułam i mialam mdłości cala dobę. Teraz jest tak samozalbo gorzej, wiec myślę, ze syn. Będę musiała na pewno dokupić malurkich ubrań, bo poprzednio mialam dziwne przeświadczenie, ze dziecko je bedzoe duże i zakuoy robilam od rozmiaru 62 i potem maz musial sam po sklepach jeździć, bo wszystko bylo za duże [emoji23]
Dziekuje kochana [emoji7][emoji8]

No ja tez tak mysle o wiekszych ubraniach a jak dzidzia ma 52 cm to wszystko za duze hehe trzeba miec tez kilka malutkich :)
 
reklama
Czesc dziewczyny! My z corka budzimy sie bardzo pozno, ja okolo 10.30 corka okolo 11.30 Ale chodzimy spac pozno. Ja do 3 ogladam Netflixa. Po obiedzie w ogrodzie czas spedzilysmy. Corka troche na rowerze , trampolinie itp a ja na lezaku. Super pogoda u nas. Jesli chodzi o wyprawke to ja wiekszosc rzeczy mam po corce, bo kupowalam neutralne kolory Ale jak bedzie chlopiec to ciuszki bede musisla kupic wszystkie a jak dziewczynka to w sumie moge wykorzyatac ciuszki. Bo corka ze stycznia. Z poduszka wezem spie juz od 3 tygodni, smaruje brzuch Ale jeszcze nie tak regularnie. Ja jestem na clexane i mam co wieczor zastrzyki w brzuch i tak cala ciaze.
 
Do góry