reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Cześć [emoji3526]
Kto kawę pije?
Ale po spałam trochę dłużej niż zwykle i głowa mnie boli.
oj, kawa niestety niee 😞 gdzieś od dwóch tygodni nie mogę na nią patrzeć. Niestety pożegnałam się też z ulubioną zieloną herbatą, bo wyczytałam, że może utrudniać wchłanianie kwasu foliowego (nie wiem ile faktycznie w tym prawdy, ale póki co poprzestaję na wodzie i sokach)
 
Dzień dobry [emoji274]
A ja miałam mieć dziś wizytę u dentysty i okazało się że wszystkie są odwołane i nawet nie poinformowali. Jestem w lekkiej kropce bo 2 lutego założyli mi lekarstwo do zęba które wg dentystki może w nim być do 3 miesięcy. Zaraz maj a ja nadal to lekarstwo mam. Nie mam pojęcia czy powinnam na szybko szukać dentysty który przyjmie mnie prywatnie czy przeczekać ten cały korona i na spokojnie zostawić to dłużej. Zna się ktoś może na tym?
 
oj, kawa niestety niee [emoji20] gdzieś od dwóch tygodni nie mogę na nią patrzeć. Niestety pożegnałam się też z ulubioną zieloną herbatą, bo wyczytałam, że może utrudniać wchłanianie kwasu foliowego (nie wiem ile faktycznie w tym prawdy, ale póki co poprzestaję na wodzie i sokach)
Pamiętam jak w poprzedniej ciąży na grupie naszej była farmaceutka z nami. I mówiła, żeby picie tej herbaty ograniczyć do minimum jeśli ktoś pije jej dużo.
 
Nie znam się na rozstepach i to moja pierwsza ciąża, ale tak sobie myślę, że zasada jest podobna jak ze wszystkimi innymi masażami... Dużo bardziej liczy się technika masażu i regularność niż to czym jest wykonywany... O ile to nie jest jakiś syf typu tłuszcz po frytkach 😅 a wszystkie półprodukty typu rozjasniajace blizny, które faktycznie by działały to i tak w ciąży raczej odpadają
 
oj, kawa niestety niee 😞 gdzieś od dwóch tygodni nie mogę na nią patrzeć. Niestety pożegnałam się też z ulubioną zieloną herbatą, bo wyczytałam, że może utrudniać wchłanianie kwasu foliowego (nie wiem ile faktycznie w tym prawdy, ale póki co poprzestaję na wodzie i sokach)
Mam tak samo :(
 
Mnie też odrzuciło od kawusi [emoji26] A uwielbiam, mam ekspres, zawsze min 2 dziennie piłam, teraz nie mogę, sam zapach mnie odrzuca [emoji3525]
Raz na jakis czas zaszaleję i zrobię sobie kawę rozpuszczalną z dużą ilością mleka [emoji16] ale to muszę mieć dobry dzień [emoji23]
 
reklama
Witam wszystkie mamy z rana! U mnie znowu nastrój pesymistyczne, zresztą mam taką naturę, ale do rzeczy. Wczoraj przeczytałam że specjaliści radzą żeby teraz wstrzymać się z myśleniem o ciąży itd. bo to zagrożenie dla mamy i dziecka no i żeby nie obciążać służbę zdrowia, noz kurde teraz czuję się winna :( swoją drogą też faktycznie nie miałam kiedy w ciąże zajść
 
Do góry