reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Dokładnie mam tak samo, po 19.00 zaczynaja się mdłości i tak przez noc do rana, rano ustepuja zazwyczaj
Ja od początku mam nudności tylko wieczorem. Pierwsze tygodnie zawsze po 21, ostatnio też koło 19. Niestety zaczęły się też wymioty, ale nie za dużo. Chyba jak za dużo zjem wieczorem, przy czym to za dużo to jest dla mnie raczej normalna porcja, ale już kolejny raz uświadamia mi to, że jednak mniej, ale częściej.
 
reklama
Co do Was zagladam to za kazdym razem 5-6stron do nadrobienia :-)
Przysneło mi sie po poludniu i tak sie zastanawiam co ja bede teraz w nocy robic?? Hm... Chyba muchy łapac :-)
Co do jedzenia.. tez bym wszamala jakas owocowa salatke....
Sałatki owocowe to coś co lubię teraz😁 w zeszłym tygodniu jadłam z jogurtem naturalnym, a w tym tygodniu wszystko sobie miksuje i robię koktajle owocowe . Pychotka
 
Dokładnie mam tak samo, po 19.00 zaczynaja się mdłości i tak przez noc do rana, rano ustepuja zazwyczaj
Mi też ok 18 /19 się załącza na dłuższą lub krótszą chwilę. No i mam też około południa i zauważyłam że to może być po witaminach bo zawsze jakoś godzinę lub dwie po tym jak wezmę to mi niedobrze
 
A ja słyszałam że na wieczór przed badaniem niepowinno się brać tej luteiny
Ja wzięłam wieczorem a na drugi dzień ok 11 miałam badanie i wyszło ok więc raczej to nie przeszkadza.

A właśnie mam pytanie, może któraś się orientuje. Czy wieczór przed pobraniem cytologii można zaaplikować luteinę? Rano nie zamierzam ale wieczorem? Ginekolog powiedziała, żebym zaaplikowała bo ona sobie szyjke oczyści ale... zawsze zaleca się, żeby nawet na kilka dni przed cyto nie wspolzyc ani nie aplikować nic.
 
Straszne to jest [emoji12] Rano i w ciągu dnia czuję się super, wręcz czasem zapominam, że jestem w ciąży [emoji3061] a wieczorem się zaczyna... W sumie lepiej pomęczyć się te kilka godzin niż od rana do nocy [emoji16]
Polecam moją wersję - od rana do kolejnego rana i tak co dzien[emoji23]
 
Dziewczyny a co uważacie o spaniu na brzuchu? Zaczelam niedawno 11 tc brzuszek jest trochę zarysowany i do tego bardziej twardy w odczuciu jak naciskam palcem... Czytam gdzieś w internetach że nie można spać na brzuchu w ciąży jeśli jest już widoczny brzuch. Chodzi o t, o że całe życie śpię tylko na brzuchu i bardzo ciężko jest mi się przestawić na spanie na boku lub na plecach, jak się przebudzam to oczywiście od razu się poprawiam na prawidłowa pozycje ale boję się że to moje przyzwyczajenia mogą być szkodliwe dla brzuszka i jego zawartości... Czy mam się czym martwić?
Ja śpię nadal na brzuchu. W pierwszej ciąży spałam tak długo jak brzuch mi ba to pozwolił. Z czasem przekręcałam się troszkę na bok i doszła poduszka c która okazała się zbawieniem. Niestety mąż mało z niej zadowolony bo to prawie jak 3 osoba w łóżku [emoji1787]

Ja brzuch i biodra smaruje ziają mamma Mia (narazie tylko wieczorem) potem dorzucę jeszcze oliwke z rossmana lub olej ze słodkich migdałów (jedno rano a jedno wieczorem). W pierwszej ciąży tak robiłam i udało się uniknąć rozstępów pomimo mojej tendencji do nich (masa rozstępów na biuście z lat młodzieńczych).

Proszę mi tutaj takich pyszności nie wstawiać o takiej porze bo człowiek się głodny robi [emoji1787]
 
Ja też się już pogubiłam 😋 jak nadrabiam czytanie to potem nie pamiętam co komu miałam napisać...😂
Ale jedno pamiętam, któraś pytała o oddychanie. Tak , też mam, czasem wydaje mi się , że się udusze. Maz mnie już nawet o korona podejrzewa ...😀
 
reklama
Do góry