reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Ja mam badania prenatalne 29, i mój lekarz powiedział, że nie ma co robić tych badań z krwi - test pappa. Na usg prenatalne ide do innego lekarza i zastanawiam sie czy robić ten test pappa? Czytalam opinie ze jest malo wiarygodny bo to statystyka i ze niepotrzebne nerwy, i jak ktos bardzo sie boi to lepiej od razu nifty. Jaka jest Wasza opinia?
 
reklama
Ja też będę robić samo usg. Pappa to statystyka rachunek prawdopodobieństwa. Dla mnie nie potrzebne i dodatkowy stres ale nie neguje jeśli ktoś robi ja wolę nie.
 
Ja mam badania prenatalne 29, i mój lekarz powiedział, że nie ma co robić tych badań z krwi - test pappa. Na usg prenatalne ide do innego lekarza i zastanawiam sie czy robić ten test pappa? Czytalam opinie ze jest malo wiarygodny bo to statystyka i ze niepotrzebne nerwy, i jak ktos bardzo sie boi to lepiej od razu nifty. Jaka jest Wasza opinia?
Myślę podobnie,dlatego w pierwszej ciąży nie robiłam. Teraz mam za darmo, a ja już tak mam, że lubię wiedzieć ile się da. Ale będę wyniki traktować z dystansem.
 
Tu jest i tak super, dziewczyny nie dogaduja sobie. Na fb grupie listopadowej dziewczyny potrafią pisać ze jeśli ktos kupuje wozek spacerowy za 500zl to jest nieodpowedzalny, bo taki wózek jest niebezpieczny. Nie mówiąc juz o fotelikach, strach poruszac takie tematy.

A to akurat prawda. Każda będzie kraczeć o sklep 8* i niezakrzyczysz że cię niestać czy coś. Nawet urzywane niemogą być tylko z tego jedynego sklepu i koniec a niestać cię to nie rób dzieci😂
(Wrazie czego to nie moje słowa tylko z każdego forum na fb)
 
Co do Was zagladam to za kazdym razem 5-6stron do nadrobienia :-)
Przysneło mi sie po poludniu i tak sie zastanawiam co ja bede teraz w nocy robic?? Hm... Chyba muchy łapac :-)
Co do jedzenia.. tez bym wszamala jakas owocowa salatke....
 
No chyba powiem, żeby dała mi skierowanie znowu na mocz z posiewem dla pewności i tym razem się podmyje i zobaczymy czy znowu będzie tak samo [emoji849]
A propo wkładek to kurde nienawidzę jak mi mokre majtki przylegają tam [emoji51] to takie nie komfortowe i je nosze bo ta luteina wycieka wraz ze śluzem...

A ja słyszałam że na wieczór przed badaniem niepowinno się brać tej luteiny
 
reklama
Straszne to jest [emoji12] Rano i w ciągu dnia czuję się super, wręcz czasem zapominam, że jestem w ciąży [emoji3061] a wieczorem się zaczyna... W sumie lepiej pomęczyć się te kilka godzin niż od rana do nocy [emoji16]
Dokładnie mam tak samo, po 19.00 zaczynaja się mdłości i tak przez noc do rana, rano ustepuja zazwyczaj
 
Do góry