reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Witajcie u mnie już kawusiaa[emoji3]
Dzieci się bawią. Myślę co by tu na obiad zrobić???
@Martii22 jeszcze mogą z tego być bliźniaki [emoji6][emoji4][emoji4][emoji4][emoji4] jasne, że wszystko jest ok głowa do góry.
A tak z ciekawości jak wygląda Wasz dzień z taką cudowną gromadką?
 
Witam się również z rana. Ja jeszcze w łóżku ale zaraz też biegnę na herbatkę.
Szoku doznałem po porannym wazeniu- 68! Plus 3 kg. Brzuch jak w 6 miesiącu i ściągam wszystko jak odkuzacz [emoji33]
Aprop wczorajszego usg to lekarz włączył na chwilę serduszko i delikatnie pulsowalo. Powiedział że rokowania dla tej ciąży 90 procent. Tylko jak ja wytrzymam 2 tygodnie...
 
Nieeee- bliźniaki nie
Jak coś to jedno chętnie oddam
Witajcie u mnie już kawusiaa[emoji3]
Dzieci się bawią. Myślę co by tu na obiad zrobić???
@Martii22 jeszcze mogą z tego być bliźniaki [emoji6][emoji4][emoji4][emoji4][emoji4] jasne, że wszystko jest ok głowa do góry.
A tak z ciekawości jak wygląda Wasz dzień z taką cudowną gromadką?
 
Nie wiem czy typowo do mnie to pytanie- ale Ci napisze- masakra. Napewno chwili spokoju nie mam. Co 2 minuty słyszę,,mamoooo!'' Jak chodzili do szkoły to lux- do 13 byłam tylko z oliwka w domu- ma 3 latka. A teraz [emoji2962]
Jak mnie szlag trafia to biorę psa i idę na spacer
Witajcie u mnie już kawusiaa[emoji3]
Dzieci się bawią. Myślę co by tu na obiad zrobić???
@Martii22 jeszcze mogą z tego być bliźniaki [emoji6][emoji4][emoji4][emoji4][emoji4] jasne, że wszystko jest ok głowa do góry.
A tak z ciekawości jak wygląda Wasz dzień z taką cudowną gromadką?
 
Chciałwas zapytać, co myślicie nad detektorem tętna płodu,? Naprawdę w życii nie jestem taka panikarą, ale moje doświadczenie życiowe skłania mnie do takich pomysłów.
Ja jestem w trakcie adopcji, kocham dzieci , ale mam ochotę czasem zabic. Jeszcze dostałam ataku serca. Wstaję o 6, s tu mojego starszego dziecka nie ma. Stwierdził, że nie mógł spać, ale coś mi tu nie pasuje. Co on wymyślił???!!!1
 
Witam się również z rana. Ja jeszcze w łóżku ale zaraz też biegnę na herbatkę.
Szoku doznałem po porannym wazeniu- 68! Plus 3 kg. Brzuch jak w 6 miesiącu i ściągam wszystko jak odkuzacz [emoji33]
Aprop wczorajszego usg to lekarz włączył na chwilę serduszko i delikatnie pulsowalo. Powiedział że rokowania dla tej ciąży 90 procent. Tylko jak ja wytrzymam 2 tygodnie...

Kurcze ja też, jak wieloryb... Dla mnie szok z 48 kg 62. A to dopiero jakiś ,9-10 tydzień...bllee.
Sorki za post pod postem
 
reklama
Do góry