reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Ja też jedynaczka i moja mama też nie może się doczekać szczególnie że mam prawie 37 lat na karku[emoji44]
A u mojego męża to już będzie 5 wnuczek..bo dwie jego siostry mają po dwoje..to już nie ma dla jego rodziców takiej radochy raczej..[emoji848]
Czemu ?? Na pewno sie ucieszą,ze syn zostanie tatą [emoji4]
Mój tez powiedział swoim rodzicom i sie ucieszyli mimo, ze w domu maja 6 wnucząt od jego siostry ,ktora teraz w marcu urodziła ostatnie ... A ja też mowilam , ze pewnie dla nich żadna to różnica kolejny wnuczek czy wnuczka ale jednak sie ciesza [emoji4]
 
Jest Ok. Tu są duże widełki. Ja po wizycie martwiłam się, że u mnie było za wysokie bo 172 uderzeń ale jak przeszukałam internet to jest w normie. Zresztą lekarz też mówił że ok.
Taka ciekawostka wyczytałam, że wyższe tętno często jest u dziewczynek a niskie u chłopców[emoji6]
No to ja z synkiem miałam bardzo wysokie tetno[emoji23]
Kurcze fajnie, jakbyśmy takie szczegóły zapamiętaly, później można by było zweryfikować to[emoji16]
 
Czemu ?? Na pewno sie ucieszą,ze syn zostanie tatą [emoji4]
Mój tez powiedział swoim rodzicom i sie ucieszyli mimo, ze w domu maja 6 wnucząt od jego siostry ,ktora teraz w marcu urodziła ostatnie ... A ja też mowilam , ze pewnie dla nich żadna to różnica kolejny wnuczek czy wnuczka ale jednak sie ciesza [emoji4]
Mi się też tak wydaje, że to nie jest tak, że pierwsze to się cieszą, a piąte to już zlew :)
U mnie moja mama ma 3 wnuków, teście 2 wnukow.
Ciekawi mnie reakcja, co powiem, że będzie chlopak[emoji2356]
 
Jest Ok. Tu są duże widełki. Ja po wizycie martwiłam się, że u mnie było za wysokie bo 172 uderzeń ale jak przeszukałam internet to jest w normie. Zresztą lekarz też mówił że ok.
Taka ciekawostka wyczytałam, że wyższe tętno często jest u dziewczynek a niskie u chłopców[emoji6]
Też czytałam, ale to podobno fake ;)
 
reklama
Do góry