reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Fajna sprawa ale jakoś po 20 tygodniu chyba. Ja pozyczam od siostry ona dopiero urodziła. Pamiętam jak pod koniec ciąży panikowalam bo ruchów nie czułam. Na szczęście z moja siostr jesteśmy w ciąży na zmianę i mi pozycza[emoji16]
Chciałwas zapytać, co myślicie nad detektorem tętna płodu,? Naprawdę w życii nie jestem taka panikarą, ale moje doświadczenie życiowe skłania mnie do takich pomysłów.
Ja jestem w trakcie adopcji, kocham dzieci , ale mam ochotę czasem zabic. Jeszcze dostałam ataku serca. Wstaję o 6, s tu mojego starszego dziecka nie ma. Stwierdził, że nie mógł spać, ale coś mi tu nie pasuje. Co on wymyślił???!!!1
 
Z 48?? To straszna chudzina. Ile masz wzrostu? Ja jak zdążyłam rok temu 62 to było mega. Teraz już 68 i wszystko mi się wylewa
 
Chciałwas zapytać, co myślicie nad detektorem tętna płodu,? Naprawdę w życii nie jestem taka panikarą, ale moje doświadczenie życiowe skłania mnie do takich pomysłów.
Ja jestem w trakcie adopcji, kocham dzieci , ale mam ochotę czasem zabic. Jeszcze dostałam ataku serca. Wstaję o 6, s tu mojego starszego dziecka nie ma. Stwierdził, że nie mógł spać, ale coś mi tu nie pasuje. Co on wymyślił???!!!1

Ja w poprzedniej ciąży zakupiłam detektor i tylko to mnie ratowało wiedząc że mam tylko jedno usg na całą ciąże
 
Cześć. Piękny dziś dzień. Przynajmniej na Pomorzu. Szkoda, że do lasu jest zakaz, bo miałam nadzieję na spacer. My jeszcze leżymy i oglądamy tv, ale zaraz trzeba się podnieść i posprzątać pobojowisko i oczywiście zrobić pranie[emoji6]

Martii nie martw się niepotrzebnie.Wszystko będzie dobrze. 2 tygodnie miną szybciutko.
 
Ja właśnie stoję pod sklepem jestem 10 w kolejce do koszyka bo po 6 osób tylko wchodzi. To jest jakaś masakra.
 
Gdzie mieszkasz na pomorzu- jeśli można spytać
My co roku do Łeby jeździmy jak sobie pomyślę że w tym roku raczej nic z tego to [emoji24] moja tarczyca też na tym ucierpi.
Cześć. Piękny dziś dzień. Przynajmniej na Pomorzu. Szkoda, że do lasu jest zakaz, bo miałam nadzieję na spacer. My jeszcze leżymy i oglądamy tv, ale zaraz trzeba się podnieść i posprzątać pobojowisko i oczywiście zrobić pranie[emoji6]

Martii nie martw się niepotrzebnie.Wszystko będzie dobrze. 2 tygodnie miną szybciutko.
 
Czemu ?? Na pewno sie ucieszą,ze syn zostanie tatą [emoji4]
Mój tez powiedział swoim rodzicom i sie ucieszyli mimo, ze w domu maja 6 wnucząt od jego siostry ,ktora teraz w marcu urodziła ostatnie ... A ja też mowilam , ze pewnie dla nich żadna to różnica kolejny wnuczek czy wnuczka ale jednak sie ciesza [emoji4]
U nast też teściowa ma już od męża rodzeństwa 6 wrucząt ale tak sie cieszy bo w domu będzie pierwsze dziecko (mieszka razem z nami). Moja mama w tym roku podwójnie babcią zostanie, siotra w sierpniu ma termin ja w listopadzie.
 
Hej dziewczyny☺ bardzo chcę do Was dołączyć. Od jakiegoś czasu Was podczytuje, ale chciałam napisać dopiero aż będę na bieżąco😉
Jestem w 6t5d. Robiłam bete dwa razy i prawidłowo przyrastala wiec jestem dobrej myśli 😊 we wtorek mam wizytę wiec trochę się denerwuje.
Mam 28lat,5 letniego syna i jedną stratę.

Pozdrawiam wszystkie mamusie 💗😘
 
reklama
Witam w ten piękny dzień [emoji6] u mnie już posprzątane teraz idę walczyć z praniem [emoji23] dzisiaj pierwszy raz przytuliłam kibelek, cofnęło mi się jak mylam zęby....
 
Do góry