reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Chciałwas zapytać, co myślicie nad detektorem tętna płodu,? Naprawdę w życii nie jestem taka panikarą, ale moje doświadczenie życiowe skłania mnie do takich pomysłów.
Ja jestem w trakcie adopcji, kocham dzieci , ale mam ochotę czasem zabic. Jeszcze dostałam ataku serca. Wstaję o 6, s tu mojego starszego dziecka nie ma. Stwierdził, że nie mógł spać, ale coś mi tu nie pasuje. Co on wymyślił???!!!1
Moim zdaniem bezsensowny gadżet. Jeśli mam poronic (odpukac) to poronie, żaden detektor mi nie pomoże...
Myślę, że z detektorem lapalabym większy schiz, czy wszystko jest ok
 
Fajna sprawa ale jakoś po 20 tygodniu chyba. Ja pozyczam od siostry ona dopiero urodziła. Pamiętam jak pod koniec ciąży panikowalam bo ruchów nie czułam. Na szczęście z moja siostr jesteśmy w ciąży na zmianę i mi pozycza[emoji16]
A bo ja myślałam, że na poczatkowa ciążę on się tylko nadaje.
To w epoce pandemii nie zdziwię się, jak jednak się przyda, jak powiedzmy po 20tc nie będzie możliwe usg
 
Mam pytanie do dziewczyn które mają już dzieci. Macie w domu jakieś zwierzęta? Jestem ciekawa jaka była reakcja waszych zwierzaków na nowego członka rodziny. Mam w domu owczarka niemieckiego, 2 koty i królika, jak przyjedzie do nas kuzyn z rocznym dzieckiem to zwierzaki uciekają, wiem że jak będą miały dziecko w domu na codzień to będa z czasem najlepszymi przyjaciółmi ale jestem ciekawa początków [emoji846]
 
Hej dziewczyny☺ bardzo chcę do Was dołączyć. Od jakiegoś czasu Was podczytuje, ale chciałam napisać dopiero aż będę na bieżąco😉
Jestem w 6t5d. Robiłam bete dwa razy i prawidłowo przyrastala wiec jestem dobrej myśli 😊 we wtorek mam wizytę wiec trochę się denerwuje.
Mam 28lat,5 letniego syna i jedną stratę.

Pozdrawiam wszystkie mamusie 💗😘

Witaj z nami :-) a to idziemy prawie tak samo :-) ja mam 6t6d wiec niedlugo 7tydz bedzie za mna i zacznie sie 8 :-) Super ze wszystko u Ciebie w pożądku :-) to najważniejsze :-)
 
Mi się o 4 taaak jeść chciało [emoji23]

A to nie tylko ja tak mam ze budze sie w srodku nocy glodna?? Jejku... od razu mi lepiej... :-) :-) Ale dziwi mnie to bo nigdy tak nie miałam.. ;-)
@sandyy tez masz kotka?? :-)
@Pyska932 co do zwierzat... Moj kocur boi sie dzieci wiec przed nimi ucieka . Chyba ze juz je dlugo zna.. ale tak z dystansem do nich podchodzi. Cos jak " mozesz mnie poglaskac ale nie za dlugo" A moja kotka to kot typu tylko mnie kochaj :-) ...
 
Myślę że jak sa zwierzęta od narodzin dzidziusia to będzie dobrze
My mamy suczke shit shu i dzieci nie wyobrażają sobie żeby jej nie bylo
 
reklama
Mi się też tak wydaje, że to nie jest tak, że pierwsze to się cieszą, a piąte to już zlew :)
U mnie moja mama ma 3 wnuków, teście 2 wnukow.
Ciekawi mnie reakcja, co powiem, że będzie chlopak[emoji2356]
Masz racje, u mnie mama pierwszy raz bd babcia I srednio tryskała radoscia, ale ona tak niby nie pokazuje uczuc, ze sie cieszy ale teraz wkolo mowi , a bo Ty w ciąży a Ty musisz uwazac teraz itd. Wiec moze inaczej bd ta radosc okazywac a tz rodzice wprost powiedzieli , ze sie bardzo ciesza [emoji4]

To u Was w rodzinie same chlopaki ??? A może jednak bedzie dziewczynka ?? [emoji16]
 
Do góry