reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
A ja mam pytanie, czy czynność serca 110 u/min to jest ok?
Jest Ok. Tu są duże widełki. Ja po wizycie martwiłam się, że u mnie było za wysokie bo 172 uderzeń ale jak przeszukałam internet to jest w normie. Zresztą lekarz też mówił że ok.
Taka ciekawostka wyczytałam, że wyższe tętno często jest u dziewczynek a niskie u chłopców[emoji6]
 
Powiedziałam rodzicom że będą dziadkami w listopadzie ich reakcja "no w końcu", ogólnie mega się cieszą że wreszcie będą mieli wnuka, jestem jedynaczką więc to będzie wyczekany pierwszy wnuk. Tata trochę przerażony bo pracuje w Szpitalu jako kierowca karetki a tylko dziś mieli 2 podejrzenia koronawirusa, teraz tym bardziej się boi żeby się coś nie przyplątało bo mieszkamy razem.
Ja też jedynaczka i moja mama też nie może się doczekać szczególnie że mam prawie 37 lat na karku😲
A u mojego męża to już będzie 5 wnuczek..bo dwie jego siostry mają po dwoje..to już nie ma dla jego rodziców takiej radochy raczej..🤔
 
Ostatnia edycja:
Jest Ok. Tu są duże widełki. Ja po wizycie martwiłam się, że u mnie było za wysokie bo 172 uderzeń ale jak przeszukałam internet to jest w normie. Zresztą lekarz też mówił że ok.
Taka ciekawostka wyczytałam, że wyższe tętno często jest u dziewczynek a niskie u chłopców[emoji6]
Uhuu czyli u Cb szansa na dziewczynkę [emoji7][emoji7]
 
reklama
Ja dopiero wyszłam z gabinetu i
... wiem że nic nie wiem. Z usg 6 i 1dz na początku tylko pusty pecherzyk A po chwili tyci kropek- niecałe 3mm
Powiedział żebym przyjechała za 2 tygodnie
Jak myślicie? Będzie coś z tego?
Kciuki!!
To bardzo wczesna ciąża, na pewno będzie ok!!
 
Do góry