reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Ciężko się dostać teraz, ale ja byłam w Lesznie u dr Szymańskiej ma bardzo dobry sprzęt bez porównania z tym z wizyty NFZ nono bardzo dokładnie wszystko tłumaczy. Jakbyś miała możliwość to idź do niej wizyta z USG 150 zł.
Czyli chodzisz do niej prywatnie czy na nfz też przyjmuje? To jeszcze nie tak źle wizyta mi sie wydaje. Dzięki za polecenie lekarki.
 
reklama
Hej dziewczyny, w nocy miałam lekkie plamienie, obecnie się nasiliło. Umówiłam się już prywatnie na godzinę 16 do lekarza, ale wariuje. Ostatnio niewiele było widać, teraz ta krew... Mam strasznie złe przeczucia i czuje, że już po wszystkim.
 
Nie wiem czy za dużo juz planowałam z tą ciążą, czy za dużo osób wiedziało? Nie mam pojęcia czemu to sie tak stało, na dodatek 10 miesięcy temu antykoncepcje odstawiłam i staraliśmy sie o dzieciątko, myślałam że sie udało a tu chyba niestety nic z tego 😔
 
Ja na piate[emoji1787]
Powiedziałam dziś mamie o ciąży i oczywiście nieuwierzyła, pomyślała że prima aprilis.

Tylko ja Tutaj czekam na czwarte dziecko?

Dziewczyny pada mi na mózg i niewiem co myśleć. Zamiast się cieszyć tym jednym serduszkiem to ciągle opłakuje to drugie.
I ciągle śnią mi się bliźniaki. Niewiem jak sobie poradzić z uczuciami
 
Nie wiem czy za dużo juz planowałam z tą ciążą, czy za dużo osób wiedziało? Nie mam pojęcia czemu to sie tak stało, na dodatek 10 miesięcy temu antykoncepcje odstawiłam i staraliśmy sie o dzieciątko, myślałam że sie udało a tu chyba niestety nic z tego 😔
Nie nastawiaj się tak negatywnie, jeszcze nie wszystko stracone. Może owu się przesunęła i ciąża jest zwyczajnie młodsza. Jeżeli dwa tygodnie temu był 4 tydzień wg usg to teraz powinien być 6, serduszka może jeszcze nie być.
 
Nie nastawiaj się tak negatywnie, jeszcze nie wszystko stracone. Może owu się przesunęła i ciąża jest zwyczajnie młodsza. Jeżeli dwa tygodnie temu był 4 tydzień wg usg to teraz powinien być 6, serduszka może jeszcze nie być.
Nawet zarodka nie było mówił że pusty pęcherzyk a ja sie nie znam na usg. Zbytnio też ta nie było nic widać.
 
reklama
Hej dziewczyny, w nocy miałam lekkie plamienie, obecnie się nasiliło. Umówiłam się już prywatnie na godzinę 16 do lekarza, ale wariuje. Ostatnio niewiele było widać, teraz ta krew... Mam strasznie złe przeczucia i czuje, że już po wszystkim.

Hej. Ja mialam 2 dniowe plamienie polaczone z bolem brzucha i tez juz w mojej glowie powstal czarny scenariusz. Poszlam do ginekologa spanikowana (tez na 16 wiec caly dzien stresu), mowie mu ze dramat, polozylam sie do USG a on spokojnym glosem powiedzial, ze tu jest zarodek i tu widac serduszko. Od 2 dni biore Duphaston 3 razy dziennie. Takze naprawde wszystko moze byc dobrze!!🤗🤗🤗
 
Do góry